comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçeli Alper Potuk ve Mehmet Ekici'ye sert sözler! 'Beşiktaş maçında...'

04 Ekim 2017, Çarşamba 22:35
Fenerbahçeli Alper Potuk ve Mehmet Ekici'ye sert sözler! 'Beşiktaş maçında...'

Spor Toto Süper Lig'de son haftalardaki hakem hatalarından dolayı gündeme gelen video hakem tartışmasıyla ilgili konuşan Gökmen Özdenak, Türk futbolcusunun sahada önce ahlaklı davranması gerektiğini söylerken, Fenerbahçeli Alper Potuk ve Mehmet Ekici'yi sert bir dille eleştirdi. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de Mehmet Ekici ve Alper Potuk'a eleştiri! Türk futbolunda son dönemde en çok tartışılan video hakem konusunda Gökmen Özdenak çarpıcı bir görüş dile getirdi. Spor Toto Süper Lig'de son haftalardaki hakem hatalarından dolayı yeniden gündeme gelen video hakem projesinin hikaye olduğunu söyleyen Gökmen Özdenak, önce sahadaki futbolcuların ahlaklı olmaları gerektiğini savundu. Özdenak bu konuda özellikle Fenerbahçe'de Alper Potuk ve Mehmet Ekici'nin altını çizdi. 


Video hakem gelecek mi?


Spor Toto Süper Lig'de son haftalardaki hakem hatalarından dolayı yeniden gündeme gelen ve tartışma konusu olan video hakem konusunda A Spor yorumcusu Gökmen Özdenak çok sert açıklamalarda bulundu. 

"TÜRK FUTBOLCUSU ÖNCE ARTİSTLİĞİ BIRAKACAK"
A Spor'da konuşan Gökmen Özdenak, "Video hakem hikaye! Önce futbolcu sahada ahlaklı olacak. Hiç yerden kalkmıyorlar. Sürekli hakemi aldatmaya yönelik hareket. Dünya para alıyorsunuz utanın be! Herkes için söylüyorum. Mesela Fenerbahçe'de Alper Potuk. Sürekli yerde adam. Sonra Mehmet Ekici. Beşiktaş maçının ilk yarısında 3 kere üst üste sürekli yere düştü ve faul falan da yok. Aklında hep aldatmaya yönelik hareket var bizim futbolcuların. Lan sürüngen gibiler be! Ayıp be ayıp utanın! Avrupa'da hiç bunlar oluyor mu? Onlar futbol oynuyor, kaleye gitmeyi hedefliyor. Bizdekiler ise yerden kalkmıyor." ifadelerini kullandı. 

Spor Toto Süper Lig ile ilgili tüm gelişmelere Süper Lig Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)