comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den yeni teknik direktör açıklaması

28 Haziran 2021, Pazartesi 19:07
Fenerbahçe'den yeni teknik direktör açıklaması

Fenerbahçe kulübü yeni teknik direktör hakkında açıklamada bulundu ve birkaç gün içinde kamuoyuyla paylaşılacağı duyuruldu. 

FutbolArena - Fenerbahçe kulübü yeni teknik direktör hakkında resmi internet sitesinden bir açıklamada bulundu. 

Başkan Ali Koç'un geçtiğimiz günlerde Habertürk'te seçilmeleri halinde Pazartesi günü açıklayacaklarını söylediği yeni teknik direktör ile ilgili resmi internet sitesinden yapılan açıklamada,  imza aşamasına gelinmiş olmasına rağmen sözleşme sürecinin henüz nihayet ermediği ve birkaç gün içinde açıklanacağı duyuruldu. 
RESMİ AÇIKLAMA

Futbol Takımımızın yeni sezon yapılanması kapsamında, Teknik Direktör anlaşmamızı, bu sezonu ve önümüzdeki yılları kapsayacak uzun vadeli bir planlama ile yapacağımızı, daha önce camiamızın bilgisine sunmuştuk.

Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu olarak, önümüzdeki sezon için mutlak şampiyonluk hedefi ile yola çıkarken, camiamızı mutlu edecek sonuçlara imza atacak teknik direktörümüzü kulübümüzün imkanları başta olmak üzere, uzun vadeli futbol aklı, oynatacağı oyun sistemi gibi detayları ile değerlendirmekteyiz.

Bu doğrultuda, bugün açıklamayı planladığımız teknik direktörümüz ile ilgili imza aşamasına gelinmiş olmasına rağmen sözleşme süreci nihayete ermemiştir. Sözleşme sürecinin nihayete ermesiyle birlikte yeni teknik direktörümüz birkaç gün içinde camiamız ve kamuoyu ile paylaşılacaktır.
 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!