comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den Yalçın Koşukavak açıklaması

17 Mart 2020, Salı 15:44
Fenerbahçe'den Yalçın Koşukavak açıklaması

Fenerbahçe, Altay Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak ile ilgili açıklama yaptı.

FutbolArena - Fenerbahçe'de teknik direktör çalışmaları devam ederken son günlerde ismi ortaya atılan Yalçın Koşukavak hakkında kulüpten açıklama yapıldı. Sarı lacivertli kulüp, Yalçın Koşukavak ile görüşmeyi doğrularken kendisiyle gelecek sezonun planlaması dahilinde plan yapıldığını belirtti.
 

Fenerbahçe, Yalçın Koşukavak ile anlaştı mı?


Fenerbahçe'den yapılan açıklamada, "Son birkaç gündür futbol gündeminde yer alan Altay Kulübü teknik direktörü Sayın Yalçın Koşukavak ile anlaştığımıza dair çıkan haberlere ilişkin açıklama yapma gerekliliği doğmuştur.

Altay Kulübü'nün bilgisi dahilinde Sayın Yalçın Koşukavak ile gelecek dönemler için futbol yapılanmamız kapsamında birlikte çalışabilme ihtimalimiz üzerine bazı temaslarımız olmuştur. 
Bu temaslarımız, futbol şubemizin yapılandırılması kapsamında, oluşturmak istediğimiz kültürün geliştirilmesi ve devamlılığının sağlanması, bu doğrultuda bir ortak aklın belirlenmesi, altyapı ile A takım arasındaki ilişkinin daha genişletilmesi, genç futbolcularımızın gelişimi gibi konularda belli bir sistematik çerçeve oluşturulması amacıyla yapılan görüşmelerdir.

Ancak bugün itibariyle gelinen noktada Sayın Yalçın Koşukavak ile yaptığımız görüşmeler sezon sonu yeniden değerlendirilmek üzere sonlandırılmıştır." ifadeleri kullanıldı.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)