comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den Valbuena tepkisi

12 Aralık 2017, Salı 21:53
Fenerbahçe'den Valbuena tepkisi

Fenerbahçe resmi siteden, "Futbolcumuz Valbuena, diğer tüm oyuncularımızın olduğu gibi takımımızın önemli bir parçasıdır" duyurusunu yaptı.

FutbolArena - Fenerbahçe, ayrılık haberleriyle taraftarları endişelendiren Mathieu Valbuena hakkında resmi siteden sert bir açıklama yayınladı. Fransız yıldızın takımda kalacağının ifade edildiği yazıda, haberlerin maksatlı olduğuna vurgu yapıldı.
 

Valbuena, Fenerbahçe'den ayrılacak mı?


İşte resmi siteden yayınlanan o yazı:

"Son dönemde yazılı ve görsel basın başta olmak üzere birçok platformda, futbolcumuz Mathieu Valbuena ile ilgili birçok yalan haber yapılmakta, futbolcumuzun ismi kullanılarak takımımızla ilgili olumsuz bir algı oluşturulmaya çalışılmaktadır.
Futbolcumuz Valbuena, diğer tüm oyuncularımızın olduğu gibi takımımızın önemli bir parçasıdır. Son dönemde başarılı bir grafik çizen takımımız ve futbolcumuzla ilgili yapılan bu tür yalan haberlerin tesadüf olmadığını düşünmekteyiz.

Bu vesile ile, futbolcumuzla ilgili ortaya atılan tüm spekülatif transfer haberlerinin gerçek dışı olduğunu belirtir, şampiyonluk için kenetlenmiş olan camiamızın motivasyonunu hedef alan bu tür yalan haberlere itibar edilmemesini rica ederiz.

FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş."

​​
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (25 Mart 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.