comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den usulsüz üyelikle ilgili önemli açıklama

08 Haziran 2018, Cuma 20:16
Fenerbahçe'den usulsüz üyelikle ilgili önemli açıklama

Fenerbahçe Kulübü'nden usulsüz bir şekilde üyelik başvurusuyla ilgili önemli bir açıklama geldi.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Ali Koç'un başkanlık koltuğuna oturması sonrası üyelik telefonları sayısında artış olurken yapılan telefon aramalarıyla ilgili bir uyarıda bulunuldu.

Feenrbahçe Kulübü'nden yapılan resmi açıklamada, üyelik işlemleri ve başvuru süreciyle alakalı en sağlıklı bilginin kulüpten alınabileceği bilgisi verildi.
 

Fenerbahçe'de üyelikle ilgili resmi açıklama


Daha önce yapmış olduğumuz sahte forma satışı duyurusunda olduğu gibi, birkaç gündür Başkanımız Ali Y. Koç'un ismi kullanılarak usulsüz bir şekilde kulübe üyelik yapılacağına dair telefon aramaları yapıldığı yönünde tespitlerimiz mevcuttur.
Fenerbahçe Spor Kulübü'nün kongre üyelik işlemleriyle alakalı olarak TELEFONLA SATIŞ OPERASYONU BULUNMADIĞINI TARAFTARLARIMIZA ÖNEMLE HATIRLATMAK İSTERİZ. Bu bağlamda da taraftarlarımızdan kendilerine bu amaçla gelen telefonlara itibar etmemelerini önemle rica ederiz.

Taraftarlarımız Fenerbahçe Spor Kulübü'nün resmi yayın organlarından kulübümüze üyelik işlemleriyle alakalı bilgi edinme kısımlarını inceleyerek, üyelik işlemleri ve başvuru süreciyle alakalı en sağlıklı bilgiyi alabilirler.

Taraftarlarımızın bilgisine sunarız.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.