comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den transferde çifte imza

05 Eylül 2017, Salı 09:27
Fenerbahçe'den transferde çifte imza

Fenerbahçe yönetimi Cuma gününe kadar ilgilendiği 4 Dünya yıldızından en az iki tanesine imza attırmak istiyor.

FutbolArena - Fenerbahçe yönetimi transfer döneminin kapanmasına 3 gün kala gaza bastı. Fenerbahçe yönetimi Cuma günün kadar Nicolas Gaitan, ViettoDudu ve Niasse'den en az ikisine imza attırmak istiyor. Fenerbahçe ile ilgili son dakika transfer gelişmeleri FutbolArena'da.


Fenerbahçe transferde kimleri kadrosuna katacak?


Fenerbahçe yönetimi transfer bitimine kısa süre kala gaza basmış durumda. En az iki yıldız ismi kadrosuna katmak isteyen Fenerbahçe'de yöneticiler yoğun çaba sarfediyor. Takımın sezona iyi başlayamaması ve Vardar'a elenmesi üzerine kadroyu güçlendirmek isteyen Fenerbahçe yönetiminin hedefinde Dünyaca ünlü yıldız isimler var. 


Fenerbahçe hangi yıldızları transfer edecek?


Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre, cumaya kadar çifte imza Fenerbahçe'nin gündeminde olan Gaitan, Vietto, Dudu ve Niasse'den 2'si cuma gününe kadar İstanbul'a gelecek Beğen Tweet Paylaş + Sitene Ekle Cumaya kadar çifte imza Fenerbahçe transferde geri sayıma başladı. Gündemine 4 futbolcunun ismini alan Sarı- Lacivertli yönetim bunların ikisini kiralama yoluyla takıma kazandırmak için elini çabuk tutuyor. Fenerbahçe 8 Eylül'de sona erecek transfer sezonu öncesinde Gaitan, Vietto, Dudu ve Niasse ile ilgileniyor. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"