comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den transfer açıklaması...

11 Temmuz 2017, Salı 18:49
Fenerbahçe'den transfer açıklaması...

Fenerbahçe Sportif A.Ş. Genel Müdürü Engin Dumanlı, transfer açıklamasında bulundu...

FutbolArenaFenerbahçe transfer haberleri FutbolArena'da! Fenerbahçe Sportif A.Ş. Genel Müdürü Engin Dumanlı, transfer konusunda temaslarının devam ettiğini ifade ederek, "Gerekli çalışmaları yapıyoruz. Sezona hazır bir şekilde başlayacağız" ifadelerini kullandı. Dumanlı Süper Lig fikstür çekimi sırasında konuştu...


Fenerbahçe kaç transfer yapacak?


2017-2018 İlhan Cavcav Sezonu Fikstür Çekimi'nde Fenerbahçe'yi temsil eden Fenerbahçe Sportif A.Ş. Genel Müdürü Engin Dumanlı, fikstür çekiminin ardından açıklamalarda bulundu. Bütün kulüplere yeni sezon öncesinde başarılar dileyen Dumanlı, "Güzel bir sezon geçmesini diliyorum. Futbolun güzelliklerinin konuşulduğu keyif alınan bir sezon olsun. Bizim açımızdan ilk maç İzmir'de güzel bir deplasmanda olacak. 6. haftada Beşiktaş ve 9. haftada Galatasaray ile oynuyoruz. Beşiktaş maçında ev sahibiyiz. Hazırlıklarımız hala devam ediyor. Bir takım takviyeler yaptık. En büyük takviyemiz Aykut hocamız. Şu anda yönetimimizin devam eden transfer temasları da var. Gerekli çalışmaları yapacağız ve sezona hazır bir şekilde başlayacağız" dedi.


Fenerbahçe hangi futbolcuları transfer etti?


Fenerbahçe bu yaz şimdiye kadar 4 transfer yaptı. Kaleci Carlos Kameni dışında 10 numaraya Valbuena ve Mehmet Ekici sağ kanada da Nabil Dirar transfer edildi.

Emmanuel Emenike Olympiakos'a satılırken, Volkan Şen de alacaklarına karşılık serbest bırakıldı.
Fenerbahçe hakkında tüm gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz...

FutbolArena akşam haberleri turu (16 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.