comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den Trabzonspor'a tepki: 'Savcılar göreve!'

30 Nisan 2022, Cumartesi 23:13
Fenerbahçe'den Trabzonspor'a tepki: 'Savcılar göreve!'

Fenerbahçe, Trabzonspor taraftarlarının Antalyaspor maçında 2010-11 sezonu hakkında açtığı pankartlara tepki gösterdi.

FutbolArena - Trabzonspor, Süper Lig'in 35. haftasında Antalyaspor ile 2-2 berabere kalarak şampiyonluğunu ilan etti. Fenerbahçe Kulübü, Trabzonspor taraftarlarının Antalyaspor maçında 2010-11 sezonu hakkında açtığı pankartlara tepki gösterdi.

FENERBAHÇE'NİN AÇIKLAMASI:
"Savcılar göreve! Terör örgütünün duruşunu sahiplenen, takım otobüsümüze yapılan saldırıyı meşrulaştıran, toplumu kin, nefret ve ayrışmaya sürükleyen bu pankartın, tribünde yer almasına izin verenler hakkında savcıları göreve çağırıyoruz!

Savcılar göreve! Halkı, taraftarları birbirine düşüren Trabzonspor Kulübünün yaptıklarının karşılıksız kalmaması için Türkiye Cumhuriyeti savcılarını göreve davet ediyoruz! 

Bir şehir takımı, milyonlarca taraftarı olan ülkenin değerine saldırıyor! FETÖR ağzıyla konuşuyor, silahlı saldırıya gönderme yapıyor!"

FENERBAHÇE BAŞKANVEKİLİ EROL BİLECİK'TEN AÇIKLAMALAR

"Türk spor tarihinde görmek istemediğimiz akşam. Bir spor kulübünün pankartı. Hala 2010/11 sezonu şampiyonu kendilerinin olduğunu sanıyorlar. Bir silahın namlusunun ucunu asarak göstermelerini kınıyorum. 2010/11 sezonu şampiyonluğunu kendinize yakıştırıyorsanız, Fenerbahçe'nin mümkün olmadığını söylüyorsanız FETÖ terör örgütünü meşru hale getiriyorsunuz demektir. En büyük ihanetlerden biridir bu!" 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!