comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den TFF'ye itiraz! Başvuru yapıldı

18 Eylül 2019, Çarşamba 13:31
Fenerbahçe'den TFF'ye itiraz! Başvuru yapıldı

Fenerbahçe, Alanyaspor maçındaki kural hatası gerekçesiyle TFF'ye başvurdu.

FutbolArena - Süper Lig'in 4. haftasında Alanyaspor ile Fenerbahçe arasında oynanan maçta kural hatası yapıldığı iddiasıyla Fenerbahçe, TFF'yw başvuruda bulundu. Süper Lig'in 4'üncü haftasında geçtiğimiz gün Fenerbahçe'nin Alanyaspor'a 3-1 mağlup olduğu maça kural hataları damgasını vurdu.
 

Fenerbahçe Haberleri: Alanyaspor - Fenerbahçe maçı iptal mi edilecek?


Sarı-lacivertli yönetiminin taç ve aut atışı sırasında yaşandığını ileri sürdüğü kural hataları ile ilgili gerekli çalışmaları sonlandırdı. Yayıncı kuruluştan istenilen pilot kamera görüntülerinde kural hatalarının saptanmasıyla gerekli hazırlıklarını yapan Fenerbahçe yönetimi, karşılaşmanın üzerinden 48 saat geçmesinin ardından gerekli huhuki işlemleri de tamamlayarak TFF'ye itiraz başvurusu yaptı.

MHK BAŞKANI ZEKERİYA ALP: "KURAL HATASI YOK" (SÖZCÜ)
Hakemlerin iyi maç yönettiğini belirten Zekeriya Alp, "Kesinlikle kural hatası yok. Çok da güzel maç yönetti; aslan gibi yönetti. Maçta hiçbir sorun yok. Ne yapalım? Bu hakemlerle bu ligi götüreceğiz. Galatasaray maçını Palabıyık kötü mü yönetti? Meler Beşiktaş maçında kötü müydü? Hem Fener hem Beşiktaş yenildi. Galatasaray zor kazandı. Trabzon beraberliğe razı oldu. Demek ki büyük-küçük takım yok. Hakemlerimiz çıkıp adam gibi maç yönetiyor. Hakemlerimizi kazanma yoluna gitmeliyiz. Çünkü sahada adaleti onlar sağlıyor." dedi.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)