comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den TFF'nin açıklamasına yanıt

09 Aralık 2020, Çarşamba 14:59
Fenerbahçe'den TFF'nin açıklamasına yanıt

Fenerbahçe yöneticisi Alper Pirşen, gündemdeki konulara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Alper Pirşen, Türkiye Futbol Federasyonu'nun hakemlerle ilgili açıklamalarının ardından değerlendirmelerde bulundu. FBTV'de konuşan Pirşen şunları söyledi:

"FUTBOL CAMİASI HAKEM KARARLARINDAN RAHATSIZ"
"Yapılan açıklama doğrudan Fenerbahçe'ye yapılmış gibi algılamıyoruz. Ortaya yapılan bir açıklama. Kulübümüz TFF'ye şu anda resmi bir yazı yollayacak. TFF'nin hakem işleyişiyle ilgili sorularımızı cevaplaması, değişiklik önerilerimizi dikkate alması ve bize bir açıklama yapmasını isteyeceğiz. Şu anda tüm futbol camiası hakem kararlarından rahatsız."

"FENERBAHÇE CİDDİYE ALINIYOR"

"Haftalardır birçok kulüp açıklama yapıyor. TFF'ye yapılan tüm çağrılara rağmen hiçbir açıklama yapılmayıp, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un açıklamalarının ardından yanıt verilmesi de manidar geliyor. Fenerbahçe ciddiye alınıyor ve bir şekilde dinleniyor. Biz de bu misyonu devam ettireceğiz. TFF'nin geçtiğimiz haftalarda açıklama yapmaması da kafamızda bir soru işareti olarak kaldı. Geç gelen açıklama yüzünden testi kırılmış oldu. Derbi hakeminin babasının bile gündeme geldiği bir durum oldu. Bu açıklama daha önce yapılıp bunun önüne geçilebilirdi. TFF'den beklentimiz, hızlı bir şekilde MHK düzeniyle ilgili önerilerimizi dinlemesi için toplantı yapılması."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"