comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den sol beke Aziz Behich transferi sürprizi

03 Kasım 2017, Cuma 09:58
Fenerbahçe'den sol beke Aziz Behich transferi sürprizi

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, sarı lacivertli yönetimden Bursaspor forması giyen Aziz Behich ismini rapor etti.

FutbolArena - Fenerbahçe teknik heyeti, sarı lacivertli yönetimden yetersiz buldukları Hasan Ali Kaldırım ve İsmail Köybaşı'nın yerine sol bek mevkine transfer istedi. Aykut Kocaman yönetime Aziz Behich ismini rapor ederken, Fenerbahçe yönetimi gündemine Bursaspor forması giyen Aziz Behich'i aldı.


Fenerbahçe'den Aziz Behich transferi bombası


Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Hasan Ali Kaldırım ve İsmail Köybaşı'nın sol bek mevki performansından memnun kalmadığı ve yönetimden Aziz Behich transferini istediği öğrenildi. Fotomaç Gazetesi'nde yer alan habere göre, teknik direktör Aykut Kocaman'ın, Bursaspor'dan Aziz Behich'in transferi için yönetime başvurduğu ortaya çıktı. Hasan Ali Kaldırım ve İsmail Köybaşı'ndan den bir türlü istediği verim alamayan tecrübeli çalıştırıcın, 26 yaşındaki sol bekteki sorunu halledebileceğini yönetime rapor ettiği belirtildi. 

PAUL LE GUEN ONAY VERMEZ
Timsah'ın Fernandao'ya talip olması bu transfer için bir fırsat. Sarı-lacivertli yönetimin, takas formülü ile devre arasında bu transferi gerçekleştirmeye çalışacağı öğrenildi. Ancak Bursa cephesinden sızan bilgilere göre; teknik direktör Paul Le Guen, Aziz Behich'in takımdan ayrılmasına kesinlikle razı değil.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)