comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den sert tepki: 'Operasyon, FETÖ'cü zihniyet!'

14 Mart 2021, Pazar 22:18
Fenerbahçe'den sert tepki: 'Operasyon, FETÖ'cü zihniyet!'

Fenerbahçe yönetiminden Gençlerbirliği mağlubiyeti sonrası sert hakem ve MHK tepkisi geldi. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig 30. haftasında sahasında Gençlerbirliği'ne 2-1 mağlup oldu. Maçın ardından Fenerbahçe yöneticileri Selahattin Baki ve Alper Pirşen sert açıklamalarda bulundu. 

SELAHATTİN BAKİ: "FETÖ'CÜ ZİHNİYET"
FETÖ'cü zihniyet bilerek Fenerbahçe taraftarının sinir uçlarıyla oynayıp, insanları sokağa döküp kaos yaratmak istiyor. Bu kadar net konuşuyorum. Fenerbahçe camiası daha önce iki kere operasyon yedi. Tiyatroyu da geçti. Tekrar Fenerbahçe camiasının sinir uçlarıyla oynanmaya başladı. ugünkü VAR operatörü, birkaç hafta önce oynanan maçta bizim yine ofsayt diye golümüzü iptal eden kişi. Kişinin kim olduğunun, geçmişinin araştırılmasını devletimizden istiyorum. Aile ilişkilerinin araştırılmasını istiyorum. Yediğimiz ikinci gol net ofsayt. Futbolu ve sporu her şeyi aştı bu işler."

ALPER PİRŞEN: "BUNUN ADI OPERASYON"

"Biz artık Fenerbahçe olarak gördüğümüz hakem faciaları karşında dehşetye düşüyoruz. Ben artık sindiremiyorum. Öfke kat sayımız çok yükseldi. TFF ve kamu gerekli düzeni vermeli. Ortada futbol diye bir şey kalmadı. Öfkeliyim.  "Galatasaray derbisinde Mesut'un pozisyonunda karşıdan pozisyonunu çektiler. Ayağın topa değip değmediğinin görüntüsünü net vermedikleri için herkesin kafasında soru işareti kaldı. O golün dijital çalışmasını yaptığımızda, o golün de ofsayt olmadığı ortaya çıktı. Aynı var operatörü. Bu maçta onu yapan operatör, bu maçta da top ayaktan çıktıktan sonra çizgi çiziyor. Bizi aptal yerine koymasınlar, yakalandılar. Operatör hizmetini veren firmanın kim olduğunu ve içindeki çalışanları, hepsini biliyoruz."

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"