comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den sermaye arttırımı! KAP'a bildirildi

29 Haziran 2018, Cuma 16:53
Fenerbahçe'den sermaye arttırımı! KAP'a bildirildi

Fenerbahçe sermaye arttırımını Kamuyu Aydınlatma Platformuna bildirdi.

FutbolArena - Fenerbahçe kulübü, başkan Ali Koç döneminde sermaye arttırımına gitti. Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.

FENERBAHÇE'NİN KAP AÇIKLAMASI
    
"Şirketimiz çıkarılmış sermayesinin, tamamı nakden (bedelli) %250 nominal 70.700.000 TL artırılarak 98.980.000 TL çıkarılmasına ve rüçhan hakkının 5 tl olmasına karar verilmiştir."
 

Fenerbahçe Haber: Fenerbahçe'de kaç kombine satıldı?


Öte yandan gelecek sezon için stadyumda kombine almak isteyen Fenerbahçeli taraftarlar, sabahın erken saatlerinde beklemeye başladı.
Kombine dağıtımı öncesi oluşan yoğunluk nedeniyle stat ve çevresinde trafik yoğunluğu yaşandı. Stat çevresinde zaman zaman 3 sıra araç parkı oldu, trafik  D-100 Karayolu Fikirtepe metrobüs durağına kadar uzadı. Vatandaşların trafik yoğunluğu ihbarı üzerine stat ve çevresine çok sayıda trafik ekibi ve çekiciler sevk edildi. Gelen ekipler yola araçlarını park eden sürücülere anons ederek araçlarını kaldırması yönünde uyarılarda bulundu. Motosikletli trafik ekipleri de yolun açılması için yoğun çaba sarf etti. Ekiplerin çalışması sonunda taraftarlar araçlarını kaldırınca yoğunluk azaldı. Kombine almaya gelen Yasin Kayacan “anormal bir derecede bir yoğunluk vardı. 2'şerli 3'erli sıra yaşandı. Trafik ekipleri geldi 'araçlarınız çekilecek' diye uyarıda bulununca herkes  araçlarını kaldırdı" diye konuştu.
Kombine almak isteyen bir taraftar da, "Sabah erken geldiğimizde tek sıraydı burası. Ama şimdi bir park yerine 3 araç park ediyor. Trafiği aksatıyor ama insanlar kusurumuza bakmasın" dedi.

Sarı lacivertlilerle ilgili gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)