comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den Ozan Tufan, Valbuena gerilimi

31 Aralık 2017, Pazar 09:40
Fenerbahçe'den Ozan Tufan, Valbuena gerilimi

Fenerbahçe'de Ozan Tufan'ın teknik direktör Aykut Kocaman tarafından uzun süredir yedek bekletilmesinin nedeni ortaya çıtkı. Fenerbahçeli yıldızı Valbuena yaktı.

FutbolArena Fenerbahçe'de Ozan Tufan'ın başını Velbuaena yaktı. Fenerbahçe'de uzun zamandır teknik direktör Aykut Kocaman tarafından yedek bırakılan Ozan Tufan'ın Fransız yıldız Valbuena hakkında söylemiş olduğu söylerin başını yaktığı ortaya çıktı. 


Fenerbahçe'de Ozan Tufan'dan Valbuena eleştirisi


Fenerbahçe'de Ozan Tufan'ın teknik direktör Aykut Kocaman tarafından uzun süredir yedek bekletilmesinin nedeni ortaya çıtkı. Fenerbahçeli yıldızı Valbuena yaktı. Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre, Düzenli oynarken bir anda yedek kalmaya başlayan genç futbolcunun, hocası ile yaptığı özel görüşmede yaşanan bir diyalog sıkıntıları artırdı.

Aykut Kocaman'ın Ozan'a savunma gerekçelerini göstermesi üzerine aldığı, “Valbuena geri mi geliyor” cevabı bardağı taşırdı.
O SÖZLER BAŞINI YAKTI

Bu cevaptan tatmin olmayan ve farklı bir argüman sunan Ozan, Valbuena ile sezon başından bu yana birlikte oynadığının altını çizerek “Valbuena geri mi geliyordu?” demesi üzerine zaten gerilen ipler tamamen koptu. Aslında genç futbolcu, deneyimli teknik adamın planlarında sezon başında yoktu. Ancak Avrupa'ya transferi gerçekleşmeyince takımda kaldı. Ardından da bulduğu şansları iyi değerlendirdi ve sürekli oynamaya başladı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (26 Mart 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.