comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den orta saha transferi kararı

05 Ocak 2018, Cuma 15:54
Fenerbahçe'den orta saha transferi kararı

Fenerbahçe'de yönetim ve teknik direktör Aykut Kocaman yapılan transfer zirvesinde transferde önceliğin orta sahaya verilmesi konusunu kararlaştırdı.

FutbolArena - Fenerbahçe yönetimi ve teknik direktörü Aykut Kocaman devre arası transfer döneminin resmi olarak açılması ile birlikte çalışmalara başladı. Fenerbahçe Transfer haberleri FutbolArena'da.


Fenerbahçe'den orta sahaya takviye kararı


Fenerbahçe'de yönetim ve teknik direktör Aykut Kocaman yapılan transfer zirvesinde transferde önceliğin orta sahaya verilmesi konusunu kararlaştırdı. Ozan Tufan'ın Fenerbahçe'den ayrılma ihtimalinin ortaya çıkması ile birlikte Fenerbahçe'de transferde öncelik sol bek mevkinden orta saha mevkine çekildi. 

Uzun zamandır İsmail Köybaşı ve Hasan Ali Kaldırım'ın yetersiz performansı nedeni ile sol bek transferi arayan sarı lacivertliler üst düzey bir sol bek oyuncusu bulamamıştı.


Aykut Kocaman ile Ozan Tufan küs mü?


Araları bozuk olan Ozan Tufan ve Aykut Kocaman, mecbur kalmadıkça birbirleriyle diyalog kurmuyorlar. Yedek kalması üzerine hesap soran Ozan Tufan ile ipleri koparan Aykut Kocaman, son olarak futbolcusunu devre arası kampına almamayı uygun gördü. Formasına hasret kalan Ozan Tufan ile Aykut Kocaman, gerek görmedikçe birbirleriyle konuşmaktan kaçınıyorlar.
SON 24 SAAT İÇERİSİNDE YAŞANAN GELİŞMELER HABER TURUMUZDA.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)