comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den Önder Özen hamlesi! Göreve geliyor mu?

21 Mart 2019, Perşembe 12:19
Fenerbahçe'den Önder Özen hamlesi! Göreve geliyor mu?

Fenerbahçe'de yeni sezon için yapılanma planları yapılırken Önder Özen ismi de gündeme geldi.

FutbolArena Özel - Spor Toto Süper Lig'de bu sezon istediği sonuçları alamayan Fenerbahçe'de geleek sezonun planlaması yapılıyor. Sarı lacivertli takımda teknik direktör Ersun Yanal'ın raporu doğrultusunda transfer çalışmaları başlarken, bir yandan da idari bölümler için yeni planlamalar yapıldığı öğrenildi. Sezon başında yapılan transferler nedeniyle Sportif Direktör Damien Comolli'ye yönelik eleştiriler artarken, yönetimin sürpriz bir girişimde bulunduğu bilgisine ulaşıldı. 
 

Fenerbahçe Haberleri: Önder Özen, Fenerbahçe'de görev alacak mı?


Fenerbahçe'de Damien Comolli'ye yönelik eleştirilerin artmasının ardından yönetim, sportif direktörlük görevine yeni bir isim getirmeyi planlıyor. Sarı lacivertlilerin bu görev için Önder Özen'i düşündüğü öğrenildi. Fenerbahçe'de daha önce de görev yapan Önder Özen'in sportif direktörlük görevine getirilmesi, Comolli'nin ise CEO olarak görevine devam etmesi gündemde. 


 

Önder Özen kimdir, kaç yaşında?


17 Ekim 1969 Eskişehir doğumlu olan Önder Özen, 1997 yılında antrenörlük lisansını almış ve 2002 yılından 2008'e kadar Fenerbahçe ve Fenerbahçe A2 takımlarında antrenörlük yapmıştı. Ardından Polatlı Bugsaşspor'da teknik direktörlük yapan Önder Özen, bir süre Beşiktaş kulübünde de futbol direktörü olarak çalıştı. Önder Özen son olarak Kasımpaşa ve Göztepe takımlarında kısa süreli olarak teknik direktörlük görevlerinde bulundu.
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"