comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den müjde! İkinci koronavirüs testi negatif çıktı

26 Mart 2020, Perşembe 21:02
Fenerbahçe'den müjde! İkinci koronavirüs testi negatif çıktı

Fenerbahçe milli boksör Serhat Güler'in ikinci koronavirüs testinin negatif çıktığını ve taburcu edildiğini açıkladı.

FutbolArena - Fenerbahçe Kulübü koronavirüs hakkında yaptığı yeni açıklamayla müjdeli haber verdi. İlk testinde pozitif bulgulara rastlanan milli boksör Serhat Güler'in ikinci koronavirüs testi nefatif çıktı. Fenerbahçe'nin milli sporcusu bu gelişmenin ardından taburcu edildi.
 

Fenerbahçe'den koronavirüs açıklaması:


Milli Boksörümüz, Kulübümüz sporcusu Serhat Güler'in sağlık durumuyla ilgili son gelişmeleri kamuoyu ile paylaşmak isteriz.

Tokyo Olimpiyatları kota mücadeleleri kapsamında İngiltere'de bulunan sporcumuz Serhat Güler, 17 Mart tarihinde ülkemize dönmüştür. Dönüş yaptığı tarihte kendisinde bazı rahatsızlıklar hisseden sporcumuz hastaneye başvurmuş, yurt dışı seyahatinden gelmiş olması sebebiyle Korona testine tabi tutulmuştur.
İlk testlerinde pozitif bulgulara rastlanan Serhat Güler'in tedavisine başlanmıştır. Daha önce de açıkladığımız üzere yeniden teste tabi tutulan boksörümüz, koronavirüs test sonuçlarının negatif çıkması sonucu tedavisini sürdürdüğü  hastaneden bugün itibariyle taburcu edilmiştir.


SERDAR AZİZ VE VEDAT MURİQİ'NİN TESTLERİ NEGATİF

Öte yandan sarı-lacivertlilerin Kosovalı golcüsü Vedat Muriqi ve deneyimli savunmacısı Serdar Aziz'in koronavirüs test sonuçlarının negatif olduğu açıklandı. İki futbolcunun da menajeri olan Haluk Canatar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Muriqi ve Aziz'in koronavirüs test sonuçlarının negatif olduğunu duyurdu.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)