comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den kural hatası için başvuru hazırlığı

17 Eylül 2019, Salı 14:08
Fenerbahçe'den kural hatası için başvuru hazırlığı

Fenerbahçe Alanyaspor maçı için kural hatası başvurusu yapacak mı? Fenerbahçe yönetimi 48 saat içinde itiraz etmek için çalışmalara başladı.

FutbolArena - Fenerbahçe, Aytemiz Alanyaspor deplasanından 3-1 mağlubiyetle dönerken, kural hatası tartışmaları maça damga vurdu. Fenerbahçe yönetimi yayıncı kuruluşun ekrana getirmediği görüntüler ile başvuru yapmaya hazırlanıyor.
 

Fenerbahçe Alanyaspor maçı için kural hatası başvurusu yapacak mı?


Fenerbahçe, Alanyaspor maçında yenilen ilk goldeki taç pozisyonu için kural hatası başvurusu yapmaya hazırlanıyor. Yayıncı kuruluşun ekrana yansımayan görüntülerini toplayan Fenerbahçe, 48 saat içinde itiraz etme hakkını kullanmayı düşünüyor.

Konu hakkında toplanan Fenerbahçe yönetimi, çok güçlü bir savunmak hazırlamak için çaba gösteriyor. İtiraz başvurusu yapmaya çok sıcak bakan Fenerbahçe, yayıncı kuruluşun ekrana getirdiği pilot kameraları üzerinden bir savunma hazırlıyor.
RIDVAN DİLMEN'DEN TAÇ ATIŞI AÇIKLAMASI (NTV)

"Hakem hatası diyorum. Alanyaspor'un ilk golünde tekrarda izledim. Tacı kullanmışlar muhtemelen. Hakem yanlış yerden kullandın dedi. Benim bildiğim taç atışının değişmesi lazım. Fenerbahçe'ye geçmesi lazım. Ben öyle biliyorum. Kural değiştiyse bilmem. Ercan Taner, "Tacı yerden kullandın, yerinden kullan" dedi. Gol oldu. Hakem yüzünden oldu demiyorum. "

ESKİ HAKEM DENİZ ÇOBAN'DAN TAÇ ATIŞI YORUMU (FANATİK)

"Fenerbahçe kalecisine doğru kötü bir geri pas yapılıyor. Altay zorlukla taca gönderiyor. Altay'ın Fenerbahçe savunmasıyla ilgili serzenişlerini izlerken hakemin düdük sesini duyuyoruz. Ercan Taner de Hakem Alanyasporlu futbolcuyu uyardı ve yerinden atılmasını istedi dedi. Böyle bir durum gerçekleştiyse çok büyük bir hata var. ‘Yanlış yerden kullanımdan dolayı taç tekrarlanırsa' aynı takım kullanamaz.”

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)