comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den Koeman için kafa karıştıran açıklama

05 Aralık 2018, Çarşamba 11:48
Fenerbahçe'den Koeman için kafa karıştıran açıklama

Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, teknik direktör Erwin Koeman ile ilgili açıklamalarda bulundu. Sonrasında kulüpten resmi bir açıklama daha gelince kafalar karıştı.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de son olarak Kasımpaşa ile berabere kalan ve ligin alt sıralarında yer alan Fenerbahçe'de sportif direktör Damien Comolli'den teknik direktör açıklaması geldi. Erwin Koeman ile yola devam edilip edilmeyeceği sorusuna yanıt veren Comolli, "Koeman ile devam edeceğiz" dedi. Bu açıklama sonrası Fenerbahçe'den düzeltme yapıldı.

"ERWIN KOEMAN İLE DEVAM EDECEĞİZ"
Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, bu sabah yapılan antrenman öncesinde basın mensuplarına kısa bir açıklamada bulundu. Koeman ile yola devam edeceklerini belirten Comolli, "Koeman ile ilgili bir değişiklik düşünmüyoruz. Onunla yola devam edeceğiz" dedi. 

Sarı lacivertli takımda kadro dışı bırakılan Volkan Demirel, Nabil Dirar ve Aatif hakkında da konuşan Comolli, "Onlardan bize gelen bir talep olmadı, bizim de bir girişimimiz olmadı" dedi.

"AÇIKLAMALAR ÇARPITILDI"

Öte yandan Fenerbahçe Kulübü'nden bir açıklama daha geldi. Fenerbahçe, Damien Comolli'nin teknik direktör Koeman ile ilgili yaptığı açıklamanın çarpıtıldığını açıkladı. Yapılan açıklamada, "Sportif Direktörümüz Damien Comolli bugün Samandıra'da basına açık antremanda basın mensuplarına merhaba demek amacıyla kendilerine ayrılan kısma gelmiştir. Bu esnada Antrenörümüz Erwin Koeman ile ilgili sorulan bir soruya, “şu andaki durum, geçen haftalarda yaptığımız açıklamada söylediğimiz ile aynı, herhangi bir değişiklik yok” yanıtını vermiştir.

İlgili soruya verdiği cevabın geçtiğimiz haftalara atıf olmasına rağmen bugün yeni bir durum açıklaması yapılmış gibi çarpıtılarak yansıtıldığının görülmesi üzerine bu düzeltmeyi yapma gereği ortaya çıkmıştır" ifadeleri yer aldı.
Fenerbahçe ile ilgili haberlere Fenerbahçe Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"