comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den kanat transferi operasyonu

04 Kasım 2017, Cumartesi 09:24
Fenerbahçe'den kanat transferi operasyonu

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman, sarı lacivertli yönetimden sağ kanat için transfer istedi. fenerbahçe yönetimi ise 3 yıldız adayı belirledi.

FutbolArena - Fenerbahçe teknik heyeti, Nabil Dirar'ın hayal kırıklığı performansı ve Aatıf'ın takımdan ayrılacak olması nedeni ile yönetimden kanat transferi istedi. Fenerbahçe yönetimi ise 3 isim belirledi. Luciano Narsingh, Andrijca Zivkovic ve Liverpool forması giyen Lazar Markovic.


Fenerbahçe devre arası transfer döneminde transfer yapacak mı?


Fenerbahçe yönetimine teknik heyet Aykut Kocaman'dan kanat transferi isteği geldi. Sağ kanat mevkinde istediği verimi alamadığını belirten Aykut Kocaman, yönetimden bu mevkiye transfer istedi.

İLK ADAY LUCİANO NARSİNGH
Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre, Fenerbahçe yönetimi ise bu bölge için 3 isim belirledi. İlk aday Swansea'de forma giyen Luciano Narsingh. 27 yaşındaki Hollandalı futbolcunun kiralama yöntemini ile transfer edilmesi için harekete geçildi. Bu bölge için Benfica'da forma giyen Sırp oyuncu Andrijca Zivkovic'in de adaylardan birisi olduğu bildirildi.

TANIDIK BİR YÜZ LAZAR MARKOVİC

Diğer aday ise tanıdık bir isim. Liverpool kadrosunda yer alan ama forma şansı bulamayan Markovic de adaylar arasında. Sakatlığını tamamen geçmiş olması onun bir seçenek olarak durmasını sağlıyor

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!