comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den Jorge Jesus açıklaması

26 Nisan 2022, Salı 18:27
Fenerbahçe'den Jorge Jesus açıklaması

Fenerbahçe kulübü resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, "Bilgimiz ve onayımız dışında servis edilen özel bir toplantıya dair fotoğraf referans gösterilerek yaratılmaya çalışılan ‘anlaşma sağlandı' yaklaşımı kesinlikle gerçekleri yansıtmamaktadır. ifadelerini kullandı. 

FutbolArena - Fenerbahçe'den son dakika Jorge Jesus açıklaması geldi. 

Fenerbahçe kulübü basında çıkan haberlere dair şu açıklamayı yaptı:
Dün gece ve bugün itibarıyla Futbol A Takımı Teknik Direktörlük görevi ile ilgili oluşan gündem üzerine bilgilendirme yapmak istiyoruz. Bilgimiz ve onayımız dışında servis edilen özel bir toplantıya dair fotoğraf referans gösterilerek yaratılmaya çalışılan ‘anlaşma sağlandı' yaklaşımı kesinlikle gerçekleri yansıtmamaktadır. Kulübümüz kaynaklarınca daha önce de bilgilendirme yapıldığı şekilde, teknik direktör sürecinde tüm seçenekler etraflıca ve kapsamlı şekilde, harcama limitlerinden yeni spor yasasına kadar her detay dikkate alınarak yürütülmektedir. İlgili görüşmeler yeri geldiği zaman birebir yapılmaktadır. Konu ile ilgili gereken açıklamalar, olumlu olumsuz neticelendiğinde resmî mecralarımız üzerinden yapılacaktır.

JORGE JESUS FENERBAHÇE'YE GELİR Mİ?

TRT Spor yorumcusu Erbatur Ergenekon, "Muhabirimiz Kenan Pamuk bunu tam olarak yalanlama değil, bir düzeltme olarak açıklama yapıldığını belirtti. Tabii şu an bir anlaşma olmaması normal. Ancak eğer Jorge Jesus gelirse renkli bir isim. Sürekli konuşacağımız konular olacak. İskender Büyük'e de benzetiyorlar tarzını. Kameralara her zaman sıcak, renkli ve gerektiğinde tepki veren birisi." 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!