comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den Giuliano açıklaması

12 Ağustos 2017, Cumartesi 15:02
Fenerbahçe'den Giuliano açıklaması

Fenerbahçe basın sözcüsü Mahmut Uslu, Brezilyalı futbolcu Giuliano'nun transferinde sorun olmadığını belirtti.

FutbolArena - Fenerbahçe Transfer çalışmaları kapsamında önceki gün Rus kulübü Zenit ile Giuliano konusunda kiralık anlaşma sağlamış, arından oyuncuyu İstanbul'a sağlık kontrolünden geçirmek ve sözleşme imzalamak amacıyla getirmişti.


Trabzonspor ve Fenerbahçe Giuliano transferinde karşı karşıya


Yaşanan bu gelişmenin üzerine Trabzonspor'un da Brezilyalı oyuncunun transferinde devreye girmesi ile ortalık karıştı. Rus kulübü Zenit ile anlaştıklarını belirten Trabzonspor yetkilileri, Brezilyalı oyuncu ile görüşme yapacaklarını FutbolArena'ya aktardı.

Fenerbahçe basın sözcüsü Mahmut Uslu, Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre, Brezilyalı futbolcu Giuliano transferinden emin. Giuliano transferi hakkında açıklamada bulunan Mahmut Uslu şu ifadeleri kullandı;
''TRANSFERDE SORUN YOK''

 "Futbolcuyu İstanbul'a getirip, sağlık kontrolünden geçirdik. Oyuncu da bizi istediği için Fenerbahçe'ye geldi. Şu anda bizim açımızdan bir sorun yok. Bu konuda bizim son sözümüz bu. Daha fazla konuşmayacağız. Eğer detay öğrenmek istiyorsanız, bu iddiada bulunan Trabzonsporlu yöneticilere sorun"


Trabzonspor'dan Giuliano transferi hamlesi


Trabzonspor'un Giuliano için Zenit ile görüştüğü ve anlaşma sağladığı, oyuncuyla da anlaşması halinde transferi bitirceği iddia edildi. Bu gelişme üzerine FutbolArena'nın ulaştığı bordo mavili yetkililer, "Giuliano için Zenit ile anlaştık. Dolayısıyla şimdi oyuncuyla görüşeceğiz. Eğer anlaşma sağlarsak transfer bitecek. Biz Zenit ile daha önce görüştük. Transferde son aşama oyuncuyla anlaşmak. Eğer oyuncu kabul etmezse Zenit'e dönecek" ifadelerini kullandılar.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)