comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den Galatasaray'a sert yanıt! "Utanmadan konuşuyorlar"

27 Aralık 2019, Cuma 12:32
Fenerbahçe'den Galatasaray'a sert yanıt!

Fenerbahçe Yöneticisi Metin Sipahioğlu, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in açıklamalarına sert yanıt verdi.

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un TFF ve MHK Başkanları ile Zorlu'da gerçekleştirdiği toplantı gündem oldu. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, üçlü zirveyle ilgili sert açıklamalarda bulunurken sarı lacivertli kulüpten bu sözlere yanıt geldi. Fenerbahçe Yöneticisi Metin Sipahioğlu, konuyla ilgili Fanatik Gazetesi'ne konuştu.

"SAHTE VE KURGUYLA ÜSTÜNE GİTMEYE ÇALIŞIYORLAR"
"Birçok kulüp başkanı, sağduyulu davranarak manipülasyona gelmedi. TFF ve MHK Başkanları ile kulüpler arasında görüşmeler her zaman oldu, bundan sonra da olacaktır. O gün için Federasyon Başkanımız randevu yeri olarak kendi ofisini verdiğini açıkladı. Yüzlerce çalışanı olan, İstanbul'un göbeğindeki bir AVM'den bahsediyoruz. Sadece malum kulüp, çok sahte ve kurgu şekilde bu görüşmenin üzerine gitmeye çalışıyor. Bizim kendilerine cevap vermemize ve o zihniyetle diyaloğa girmemize gerek kalmadan, taraftarlarımız gerekli cevapları veriyor."

"UTANMADAN KONUŞUYORLAR"

"Son 20-25 yıldaki tüm lobileri, ilişkileri, gerçekleri isim isim gözler önüne seriyorlar. Bağırmaları da bu yüzden; kişi kendinden bilir işi zihniyeti. Kamuoyu da son 20-25 yılda Türk Futbolu'nda neler yaşandığını, yurt içinden yurt dışından hangi isimlerin lige etki ettiğini çok iyi hatırlıyor. Kimse enayi veya balık hafızalı değil. Artık onların hazıra konmaya alıştığı eski ‘Türk Futbol Düzeni' yok. Bütün rahatsızlıkları bu. Bu yüzden hiç utanmadan arlanmadan konuşuyorlar, çırpınıyorlar. Biz her zaman söylediğimiz gibi ‘imtiyaz' değil; ‘adalet', ‘eşitlik' ve ‘şeffaflık' istiyoruz. Bizim, hocamızın önderliğinde takımımıza inancımız tam. Algı operasyonları yapanlara en güzel cevabı sezon sonunda vereceğiz!"

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)