comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den Galatasaray'a emojil gönderme! "Ağlayan surat"

15 Nisan 2019, Pazartesi 18:36
Fenerbahçe'den Galatasaray'a emojil gönderme!

Galatasaray'ın, derbi sonrasında hakem kararlarına yönelik tepkisi ve açıklamaları üzerine Fenerbahçe resmi twitter hesabından manidar bir paylaşım geldi. 

FutbolArena - Fenerbahçe - Galatasaray derbisinin yankıları sürüyor. Galatasaray cephesinin maçın hakemi Ali Palabıyık'ın kararlarına yönelik tepkisinin ardından resmi sosyal medyal hesabından "VAR kayıtları açıklansın." şeklindeki çağrısı üzerine sarı lacivertli kulübün resmi internet hesabından ağlayan surat emojisi paylaşıldı. 


Fenerbahçe - Galatasaray derbisi hakem Ali Palabıyık 


Galatasaray yönetimi, Fenerbahçe derbisinde özellikle Elif Elmas'ın golünden önce faul olduğu ve Ali Palabıyık'ın VAR'a gitmemesinden dolayı tepkili. Maç sonu teknik direktör Fatih Terim ve İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak kararlara yönelik serzenişte bulunurken, Fenerbahçe kulübü ise son olarak sarı kırmızılıların VAR kayıtlarının açıklanması üzerine çağrısının ardından ezeli rakibine göndermede bulunarak, twitter hesabından ağlayan surat emojisi paylaştı. 

GALATASARAY BİLDİRİ YAYINLAYACAK

Galatasaray'ın tepkisi sadece MHK ziyareti ile sınırlı kalmayacak.  1-1 sona eren Fenerbahçe derbisinde hakem Ali Palabıyık'ın, hatalı kararları ile görevini iyi yapmadığı ve bu sebeple bir cezaya tabii tutulması gerektiğini MHK Başkanı Sabri Çelik'e de ileten Galatasaray Kulübü, ilerleyen saatlerde resmi sitesinden önemli bir bildiri yayınlayacak.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Arenası (20 Temmuz 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.