comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den Galatasaray ve Trabzonspor'a gönderme

26 Aralık 2020, Cumartesi 12:47
Fenerbahçe'den Galatasaray ve Trabzonspor'a gönderme

Fenerbahçe yöneticisi Metin Sipahioğlu gündemdeki konulara ilişkin açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de yönetim kurulu üyelerinden Metin Sipahioğlu, gündemdeki konularla ilgili FBTV'de açıklamalarda bulundu. Sipahioğlu'nun açıklamalarından derlediklerimiz haberimizde.

"SON 6 SEZONDUR ORTAYA ÇIKAN TABLOYU ANLAYABİLİYORUZ"
"Son 6 sezondur ortaya çıkan tabloyu anlayabiliyoruz. Taraftar olarak sabırsızlığı hissediyoruz ama bunu sanki mevcut takım 6 yıldır buradaymış gibi göstermek de adaletsiz bir yaklaşım. Son 6 sezonda 0 şampiyonluk yaşayan bir Fenerbahçe var. Doğal olarak bunun getirdiği sabırsızlık, teknik kadro ve oyuncu grubu üzerine kalıyor gibi bir durum var. Camiamızdan tek ricamız bir seferberlik ilan edelim. Zaten 5 ay sonra kongremiz olacak. Sayın Ali Koç aday olur ya da olmaz bunu önümüzdeki zamanlarda kendisi açıklar. Karşımızda kim olursa olsun Fenerbahçe için cesur adımları aynı kararlılıkla atacağız. Baskı altında kalmadan doğru bildiklerimizi yapacağız. Bunun en yakın örneğini malum camiaya yaparak gösterdik. Bundan sonra da göstereceğiz."

"2010-11 SEZONUNDA BÜTÜN RAKİPLERİMİZİ EZE EZE ŞAMPİYON OLDUK"

"Bir rakibimiz 4 sezon üst üste şampiyon olmuştu. O şampiyonlukların nasıl yaşandığı bugün daha net ortaya çıkmıştır. Aydınlanmış şekilde orada duruyor. Sonrasında yönetimimiz birçok oyuncu transfer etti, camiamız sakin kaldı ve 2000-01 sezonunu şampiyon tamamladık. O sezon takım kazansa da kaybetse de tribüne çağrılırdı. 2010-11 sezonunda ligin ilk yarısında Trabzonspor'un 9 puan gerisineyken ikinci yarıda bütün rakiplerimizi eze eze şampiyon olduk."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"