comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den futbolculara: "Evden çıkmayın"

20 Mart 2020, Cuma 14:31
Fenerbahçe'den futbolculara:

Fenerbahçe yönetimi, koronavirüs salgını nedeniyle liglere ara verilmesinin ardından tüm sporcuları ve personele özel uyarılarda bulundu.

FutbolArena - Türkiye'de koronavirüs salgınında vakaların artmasıyla birlikte liglerin ileri bir tarihe ertelenmesine karar verildi. Bu gelişme sonrası Fenerbahçe yönetimi, futbolcuları ve tüm çalışanları özel olarka bilgilererek uyarılarda bulundu. Bu süreçte sporcuların ve tüm çalışanların kendilerini evlerinde izole etmeleri istendi. 

"EVDEN ÇIKMAYIN, KENDİNİZİ İZOLE EDİN"
Fenerbahçe Kulübü, liglerin ertelenmesinin ardından tüm sporcular ve çalışanlara özel bilgilendirmeler yaptı. Personellerin evlerine dezenfektan malzemeleri gönderildi. Futbolculara yapılan uyarılarda bu süreçte seyehat etmemeleri ve evde kalarak kendilerini izole etmeleri istendi.

RESMİ SİTEDEN DE AÇIKLAMA YAPILDI

Fenerbahçe'den yapılan açıklamada, "Koronavirüs sebebiyle 2019-20 Süper Lig Cemil Usta Sezonu'na ara verilmesinin ardından Futbol A Takımımızın oyuncuları antrenmanlarını evlerinde sürdürecektir. Pazartesi gününden itibaren kendilerine tedarik edilen malzemelerle çalışmaya başlayacak oyuncularımız video sistem eşliğinde Bireysel Performans Uzmanımız Fatih Yıldız'ın gözetiminde antrenmanlarını yapacaktır. 1 haftalık bu programın ardından ligin yeniden başlayacağı tarihe göre çalışma programı yeniden düzenlenecektir." ifadeleri kullanıldı.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)