comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den forvete 3 aday

25 Ocak 2018, Perşembe 09:14
Fenerbahçe'den forvete 3 aday

Fenerbahçe yönetimi transfer çalışmaları kapsamında tüm yönünü forvet takviyesine çevirdi. Sarı lacivertli ekipte ise adaylar Doumbia, Di Santo, Kownacki.

FutbolArena - Hollandalı futbolcu Vincent Janssen'in sakatlığının 1,5 ay daha uzayacak olmasının ardından Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman yönetime forvet takviyesi raporu sundu. Sarı lacivertli yönetim ise belirlenen adaylar konusunda girişimlere başlayacak.  Fenerbahçe Transfer haberleri FutbolArena'da.


Aykut Kocaman'ın forvet transferi raporu


Fenerbahçe yönetimi transfer çalışmaları kapsamında tüm yönünü forvet takviyesine çevirdi. Sarı lacivertli ekipte ise adaylar Doumbia, Di Santo, Kownacki şekilde sıralandı. Fotomaç Gazetesi'nin iddiasına göre, Beşiktaş'ın da ilgilendiği Sporting Lizbon takımı oyuncusu Seydou Doumbia için 'kiralanabilir' notu yazdığı bildirilen Aykut Kocaman'ın, Schalke'den Franco Di Santo konusunda ise 'uygun şartlarda transferi mümkün olabilir' tavsiyesinde bulunduğu kaydedildi.

GENÇ YETENEK KOWNACKİ
Sampdoria'nın 20 yaşındaki forveti Dawid Kownacki'nin ise listedeki son alternatif olduğu belirtildi. Yönetimin de kalan kısa sürede işi bitirmek için piyasa araştırmalarına başladığı gelen haberler arasında.

Aykut Kocaman'ın listesinde en pahalı isim 5 milyon Euro'luk değeriyle Fildişili Doumbia olurken, Arjantinli Di Santo için de 2.5 milyon Euro gibi bir rakam ön görülüyor. Polonyalı genç yetenek Kownacki'nin piyasa değeri de 4 milyon euro civarında.


Kownacki, Doumbia, Di Santo bu sezon ne yaptı?


KOWNACKİ 'NİN BU SEZONKİ PERFORMANSI

Maç:13 Gol: 6 Asist:1

DOUMBİA'NIN BU SEZONKİ PERFORMANSI

Maç:17 Gol: 7 Asist:1

Dİ SANTO'NUN BU SEZONKİ PERFORMANSI

Maç:19 Gol: 3

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)