comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den flaş transfer açıklamaları! Emre Mor, Simon Kjaer, Lucas Lima ve Robin van Persie

29 Temmuz 2017, Cumartesi 13:35
Fenerbahçe'den flaş transfer açıklamaları! Emre Mor, Simon Kjaer, Lucas Lima ve Robin van Persie

Fenerbahçe Basın Sözcüsü Mahmut Uslu divan kurulunun arından transfer açıklamalarında bulundu. Fenerbahçe'nin transfer gündemi ile ilgili gelişmeler haberimizde.

FutbolArena - Fenerbahçe Transfer çalışmaları kapsamında girişimlerini sürdürürken Simon Kjaer'in Sevilla'ya transfer olacağı iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü. Mahmut Uslu, Robin van Persie'nin Feyenoord'a transfer iddialarına kadar birçok konuda açıklamada bulundu.


Fenerbahçe, Simon Kjaer'i Sevilla'ya mı satıyor?


Fenerbahçe Basın Sözcüsü Mahmut Uslu divan kurulunun ardından basın mensuplarıyla sohbet etti. Mahmut Uslu, Kjaer'in transferinin kesinleşmediğini belirtirken, Mosturoğlu da Van der Wiel'e 2 ceza verildiğini ve oyuncunun bu cezaların iptali için FIFA'ya başvurduğunu belirtti. 


Fenerbahçe'de Robin van Persie, Feyenoord'a mı oluyor?


Robin Van Persie'nin dizinden sakatlığı olduğunu söyleyen Uslu, “Oyuncuyla ilgili transfer haberleri yalan. Bu hafta takıma katılır. Feyenoord'un hocası Van Persie'yi istiyormuş. Maaşını ve bonservisini ödeyebiliyorlarsa sorun yok. Ben de çok şey istiyorum. Ama isteyince olmuyor” diye konuştu.


Fenerbahçe Lucas Lima'yı transfer ediyor mu?


''ELFİJ ELMA ÇOK ÖNEMLİ BİR OYUNCU''

Lima ve Ben Arfa transferleriyle ilgili olarak açıklama yapan Mahmut Uslu, “Lima'nın durumu kulübüne bağlı. Yılbaşına kadar vakit var. Basın aynı yere 2 oyuncu yazıyor, sonra seyirci tepki gösteriyor. Ben Arfa'nın kulübünden 7 milyon Euro alacağı var. Kulübüne, ‘Bana parayı ver, sonra ben başka takıma giderim' diyor. Hatem Ben Arfa'yı nerede oynatacağım dediğim zaman tepki gördüm. Ama ben orada, aldığımız oyuncular bir otursun, onları bir görelim demek istedim” diye konuştu. 
Elfij Elmas'la ilgili açıklama yapan Uslu, “Çok önemli bir futbolcu. FIFA bir ay içinde karar verirse oynayıp oynamayacağı belli olacak. Karar vermezlerse bekleyecek. Avrupa'nın birçok önemli kulübü bu oyuncuyu istiyor” ifadelerini kullandı. 

Gregory van der Wiel'i isteyen takımların olduğunu sözlerine ekleyen Uslu, Emre Mor için de, “Hazırlık maçlarında gol atıyor, bırakmazlar herhalde. Oralardan oyuncular almak kolay değil. Adamlar 10 milyon Euro vermiş. Genelde Ajax gibi takımlara kiralıyorlar” diye konuştu. 

Mahmut Uslu son olarak Fernandao'nun 1 ay sonra sahalara dönebileceğini ve 6 kilo verdiğini ifade ederek, Ozan Tufan'ın da çok iyi gittiğini söyledi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.