comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den flaş Fatih Terim açıklaması: "Konunun takipçisiyiz"

29 Temmuz 2017, Cumartesi 11:41
Fenerbahçe'den flaş Fatih Terim açıklaması:

Fenerbahçe'nin Divan Kurulu toplantısında Şekip Mosturoğlu, Türkiye Futbol Direktörlüğü görevinden istifa eden Fatih Terim'in tazminatı hakkında konuştu. 

FutbolArena - Fenerbahçe yöneticisi Şekip Mosturoğlu, Kulübün Divan Kurulu toplantısında Türkiye Futbol Direktörlüğü görevinden istifa eden Fatih Terim'in, Federasyondan 3.5 milyon euro alacağı ile ilgili açıklamalarda bulundu. 


Fenerbahçe'den Fatih Terim açıklaması


Türkiye Futbol Direktörlüğü görevinden istifa eden Fatih Terim'in sözleşmesinden kalan 3.5 milyon euro alacağı günlerdir kamuoyunda konuşulmaya devam ediyor. Bu konuyla ilgili olarak Fenerbahçe'den de bir açıklama geldi.

Şekip Mosturoğlu Divan Kurulu toplantısında yaptığı açıklamada, "Türkiye Futbol Federasyonu ile Fatih Terim arasındaki sözleşme karşılıklı sonlandırıldıysa, tazminat ödenmez. Bu konunun takipçisiyiz." ifadelerini kullandı. 


Fatih Terim'in Milli takım tazminatı ne kadar?


Türkiye Futbol Direktörlüğü görevinden istifa eden Fatih Terim'in, Türkiye Futbol Federasyonundan kalan 1 yıllık sözleşmesine karşılık 3,5 milyon Euro alacağı meclis gündemine taşındı. Hürriyet'in haberine göre; CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker, Fatih Terim'in alacağı tazminatı Meclis gündemine taşıdı.
Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.