comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den Emre Belözoğlu iddiasına yanıt

07 Mart 2021, Pazar 12:31
Fenerbahçe'den Emre Belözoğlu iddiasına yanıt

Fenerbahçe'de Sportif Direktör Emre Belözoğlu'nun istifa kararı aldığı iddia edildi. Sarı lacivertli kulüpten yanıt geldi.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Sportif Direktör Emre Belözoğlu'nun istifa kararı aldığı ve eşyalarını toplayarak tesislerden ayrıldığı öne sürüldü. Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre, Ali Koç'un Emre Belözoğlu'nu istifadan vazgeçirmeye çalıştığı belirtildi.

EMRE BELÖZOĞLU İSTİFA ETTİ Mİ?
Akşam'da yer alan habere göre, Fenerbahçe'de Sportif Direktör Emre Belözoğlu eşyalarını toplayıp, tesislerden ayrıldı. Başkan Ali Koç'un Emre'yi istifadan vazgeçirmeye çalıştığı öğrenildi. Emre Belözoğlu'nun kararını değiştirmemesi durumunda bu görev için yeni bir isim arayışına girilecek.

Öte yandan yönetimin alınan başarısız sonuçların ardından futbolculara ceza verdiği bilgisinin de doğru olmadığı kaydedildi.

FENERBAHÇE'DEN PAYLAŞIM

Fenerbahçe Kulübü, Emre Belözoğlu'nun istifa ettiği iddiasının ardından sosyal medyadan yaptığı paylaşımla iddiaları yalanladı. Sarı lacivertlilerden yapılan paylaşımda Emre Belözoğlu'nun fotoğrafı kullanıldı ve "Sonuna kadar Fenerbahçe!" ifadeleri kullanıldı.Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"