comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den Eljif Elmas'a yeni sözleşme teklif

06 Aralık 2017, Çarşamba 09:20
Fenerbahçe'den Eljif Elmas'a yeni sözleşme teklif

Fenerbahçe'nin geçen yaz Makedonya'dan transfer ettiği Eljif Elmas için yönetim oyuncuya yeni bir sözleşme imzalatmak istiyor.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin 18 yaşındaki genç yıldız adayı Eljif Elmas cephesinde transferde sıcak gelişmeler yaşanıyor. Geleceğin önemli yıldızlarından biri olacağı öngörülen Makedon futbolcu için kulüp yeni bir sözleşme imzalamak istiyor. 
 

Fenerbahçe, Eljif Elmas ile neden sözleşme yeniliyor?


Fanatik'in haberine göre, sezon başında Makedonya'nın Rabotnicki takımından transfer edilen ve o dönem 17 yaşında olan Elmas'la, FIFA kuralları gereği daha uzun soluklu imza atılamamıştı. Eylül'den itibaren 18 olan futbolcu 5 yıllık yeni mukaveleye imzasını atacak.
 

Eljif Elmas, Fenerbahçe açıklamaları


Makedonya'da en iyi genç oyuncu seçilmesiyle ilgili Eljif, “Seçildiğim için çok mutluyum. İnşallah böyle başarılar daha sonra da gelir. Aileme, milli takımım ve eski takımım Rabotnicki'ye çok teşekkür ederim. Çünkü onlar beni çok desteklediler. İnşallah Fenerbahçe'ye de çok katkım olur” dedi.

"OCAK AYINI DÖRT GÖZLE BEKLİYORUM"
Fenerbahçe'de çok mutlu olduğunu belirten Eljif, “Burada çok mutluyum. Hepsi beni çok seviyor. Buradaki hava çok güzel. Her şey çok iyi gidiyor. Ben de başlamak için dört gözle ocak ayını bekliyorum” diye konuştu.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.
 

FutbolArena haber turu (16 Mayıs 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.