comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den Eljif Elmas ve Robin van Persie kararı

27 Aralık 2017, Çarşamba 16:02
Fenerbahçe'den Eljif Elmas ve Robin van Persie kararı

Fenerbahçe yönetimi devre arası transfer döneminde atacağı adımları belirlemiş durumda. Fenerbahçe yönetimi öncelikli olarak transferlere yer açmak için oyuncu gönderecek.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe yönetimi Atiker Konyaspor karşısında alınan 1 puan ile birlikte yönünü transfer çalışmalarına çevirdi. Sarı lacivertli yönetimi teknik direktör Aykut Kocaman'ın raporu doğrultusunda transfer adımlarını atmaya başlıyor. 


Fenerbahçe, Eljif Elmas'ı kiralayacak mı?


Fenerbahçe yönetimi sezon başında Makedonya'dan büyük uğraşlar sonucunda transfer ettiği ve gelecek adına büyük beklentilerinin olduğu Eljif Elmas'ı kiralanacağı yönünde iddialar vardı. Fenerbahçe yönetimi Eljif Elmas'ı kiralama yönünde bir düşüncesi bulunmazken devre arasında listeye ismini yazdıracak. 


Robin van Persie ile yollar ayrılıyor mu?


Fenerbahçe yönetiminin teknik direktör Aykut Kocaman'ın isteği üzerine transferde gündemini sol bek transferine çevirecek. İsmail Köybaşı ve Hasan Ali Kaldırım'ın yetersiz performansı nedeni ile sol bek transferi yapmak isteyen Fenerbahçe'de yönetim öncelikli olarak listede yer açabilmek için Robin van Persie ile ile birlikte bir yabancı futbolcu ile yolları ayırmayı hedefliyor.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.