comScore
1 / 10

Fenerbahçe'den Cristiano Ronaldo bombası

Golcü arayışları için yoğun bir uğraş veren Fenerbahçe’den flaş bir hamle geldi.

2 / 10
Yeniden döndüğü Manchester United’ta eski günlerine dönemeyen Cristiano Ronaldo’nun adı yaz transfer sezonunda birçok takımla anıldı.
3 / 10
Avrupa’da yaz transfer döneminin bitmesine sayılı saatler kaldı. Adı Barcelona ile de anılan Ronaldo’nun herhangi bir Avrupa takımına gitmemesi halinde de Fenerbahçe ihtimali çok daha güçlenecek.
4 / 10
Ronaldo, 8 milyonu performansa bağlı olmak şartıyla United ile bir yılı opsiyonlu 3 yıllık sözleşme çerçevesinde toplam 23 milyon Euro’luk bir sözleşmeye imza atmıştı.
5 / 10
Daha önce Ronaldo ile de Real Madrid’de birlikte forma giyen dünya yıldızı Mesut Özil’i alan Ali Koç, Portekizli stara da sarı lacivertli formayı giydirmek için günlerdir uğraşıyor.
6 / 10
Ajansspor’un haberine göre; Fenerbahçe yılın değil, Türkiye açısından belki de asrın transfer bombasını patlatmak üzere.
7 / 10
Maxi Gomez’in Trabzonspor’a transfer olmasıyla büyük bir hayal kırıklığına uğrayan Fenerbahçeli taraftarları ayağı kaldıracak bir transfer gelişmesi yaşandı.
8 / 10
Fenerbahçe, dünya futbolunun gelmiş geçmiş en büyük yıldızlarından olan Cristiano Ronaldo’yu renklerine bağlamak için yoğun çaba sarf ediyor.
9 / 10
İddiaya göre Ronaldo ile yüz yüze görüşen yönetim, başlangıçta fantastik bir haber olarak kamuoyunun gündemine gelen bu transferi yapmak için tüm olanakları seferber etti.
10 / 10
Ancak A Spor muhabiri Ahmet Selim Kul, Fenerbahçe cephesine Cristiano Ronaldo iddialarını sorduğunu ve kesin bir dille doğru olmadığı söylendiğini belirtti.