comScore
1 / 8

Fenerbahçe'den Chelsea'ye son teklif! "Bedelsiz verin, maaşını ödeyelim"

FutbolArena - Sportif Direktör Damien Comolli, Londra’da Chelsea’ye son teklifi iletti.

 

2 / 8
Devre arasında kadrosuna kaliteli ve katkı sağlayacak isimleri katmak isteyen Fenerbahçe’de gündeme gelen oyunculardan biri de, Chelsea’de bu sezon forma şansı bulamayan Victor Moses...

3 / 8
Sarı-Lacivertliler, Maviler’in başına İtalyan teknik adam Maurizio Sarri’nin gelmesiyle gözden düşen Moses için son teklifini iletti.

4 / 8
Sportif Direktör Damien Comolli’nin, Londra’ya giderek bizzat transfer görüşmelerini yürüttüğü ve bu işi bitirmek için tüm imkanları seferber ettiği öğrenildi.

5 / 8
Teknik direktör Ersun Yanal’ın da, hem sağ bek hem de sağ kanat oynayabilen Moses’e onay vermesi sonrasında Sarı- Lacivertliler’in, sezon sonuna kadar kiralık teklifiyle mutlu sona ulaşmayı hedeflediği bildirildi.

6 / 8

Süre istediler...

<h2>Süre istediler...</h2>
Comolli’nin, senelik 4 milyon Euro (25.2 milyon TL) kazanan Nijeryalı futbolcuyu, bedelsiz olarak İngiliz devinden kiralamaya çalıştığı, sezonun ikinci yarısındaki kalan maaşı olan 2 milyon Euro’yu (12.6 milyon TL) da karşılama sözü verdiği bildirildi.

7 / 8
Düşünmek için süre isteyen Chelsea yönetiminin, önümüzdeki hafta içinde 28 yaşındaki yıldızla ilgili son kararını açıklaması bekleniyor. (Fanatik)
8 / 8