comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den Beşiktaş'a gönderme! Resmi hesap...

03 Mayıs 2018, Perşembe 23:13
Fenerbahçe'den Beşiktaş'a gönderme! Resmi hesap...

Fenerbahçe kulübü, Beşiktaş'ın sahaya çıkmaması dolayısıyla iptal edilen derbinin ardından resmi twitter hesabından ezeli rakiplerine göndermede bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi, Beşiktaş'ın sahaya çıkmaması neticesinde hakem Mete Kalkavan tarafından iptal edildi. Fenerbahçe takımı, 20:30'dan itibaren 15 dakika bekledikten sonra ısınma hareketlerinden sonra Ülker Stadı'nda akşam antrenmanını gerçekleştirdi. 

Fenerbahçe kulübü antrenmanın sona ermesinden sonra resmi twitter hesabından Beşiktaş'a göndermede bulundu. Fenerbahçe resmi hesabından yapılan paylaşımda, "Ziraat Türkiye Kupası yarı final mücadelesi için sahaya çıkan takımımız, akşam antrenmanını tamamladı." ifadelerine yer verildi. 
 

Roberto Soldado'nun Beşiktaş maçıyla ilgili açıklamaları


Fenerbahçe'nin İspanyol golcüsü Roberto Soldado, kariyerinde böyle bir şeye daha önce tanıklık etmediğini söyledi.
Roberto Soldado, "Biz bu turnuvaya, rakibimize, yaptığımız işe saygı gösterdik; buraya geldik. Bu karşılaşmayı oynamak istemedi. Kariyerimde böyle bir yaşamadım. Biz isterdi ki, sahada bu maç oynansın. Biz rakibimize, bu organizasyona ve kendi işimize saygımızı göstererek buraya geldik. Ancak rakibimiz gelmedi. Finale adımızı yazdırdık. İstediğimiz şekil, bu şekil değildi ama yolumuza devam ediyoruz" diye konuştu.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.
 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"