comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den Balotelli için transfer açıklaması

04 Haziran 2019, Salı 20:05
Fenerbahçe'den Balotelli için transfer açıklaması

Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, beIN Sports'a Mario Balotelli ve Yacine Brahimi transferleri hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'de Mario Balotelli ve Yacine Brahimi için transfer iddiaları gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, beIN Sports'a yaptığı açıklamada transfer girişimleri hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
 

Balotelli ve Brahimi Fenerbahçe'ye transfer olacak mı?


Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, Mario Balotelli iddialarını kesin bir dille yalanladı. Comolli yaptığı açıklamada, "Balotelli ile görüşmeye gittiğim haberleri gerçeği yansıtmıyor. Fransız 2. Ligi'ndeki bir maçı izlemeye gitmiştim." dedi.

"BRAHİMİ TRANSFERİNDE ŞARTLAR ÇOK AĞIR"
Yacine Brahimi transferi hakkında itiraflarda bulunan Comolli, "Evet, Porto ile sözleşmesi sona eren Yacine Brahimi ile ilgilendik. Ancak bu transferin şartları bizim için çok ağır." ifadelerini kullandı.

"SÖZLERİM ÇARPITILDI"

Öte yandan Fransa'da yaptığı bazı açıklamaların çarpıtıldığını söyleyen Comolli, "Bana Balotelli'nin menajeri Mino Raiola'nın aramasında durumunda telefonuna cevap verip, vermeyeceğim soruldu. Ben de 'Mino ararsa tabiki telefonu açarım, çünkü onun elinde her zaman iyi oyuncular olur ve transferde çok kreatif biridir" dedi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)