comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den Ali Palabıyık'a tepki! Trabzonspor maçında...

28 Ocak 2018, Pazar 19:49
Fenerbahçe'den Ali Palabıyık'a tepki! Trabzonspor maçında...

Trabzonspor - Fenerbahçe maçının ilk yarısında Kucka'nın Alper Potuk'a yaptığı faul sonrası sarı lacivertli futbolcular hakem Ali Palabıyık'a tepki gösterdi. 

FutbolArena - Süper Lig 19. haftasında Trabzonspor ile Fenerbahçe karşı karşıya geldi. İlk 45 dakikada iki takım da birbirlerine oyun üstünlüğü sağlamaya çalışırken, Alper Potuk ile Kucka arasındaki mücadelede Kucka'nın yaptığı harekete Fenerbahçeli futbolcular tepki gösterdi. 


Trabzonspor - Fenerbahçe Alper Potuk - Kucka pozisyonu


Süper Lig 19. haftasında Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında oynanan mücadelenin ilk yarısında Alper Potuk ile Kucka arasındaki top kapma savaşı sonrasında Kucka'nın rakibine yaptığı hareketin ardından Fenerbahçe faul kazandı. 

Fenerbahçeli futbolcular ise bu pozisyonda Kucka'nın kart görmesi gerektiğini savunurken, ayağına aldığı darbeden dolayı kısa bir süre sakatlık geçirdi. Alper Potuk ve diğer Fenerbahçeli futbolcular, hakem Ali Palabıyık'a bu pozisyonun ardından Kucka'nın kart görmesi gerektiğini savundu. 
(Görüntü beIN Sports'tan alınmıştır)ERMAN TOROĞLU NE SÖYLEDİ?

Devre arası A Spor'da Erman Toroğlu ise Kucka ile Potuk'un bu pozisyonuyla ilgili olarak, "Sarı kesin. Kırmızı olur mu olmaz mı bakacağız."

İLK 11'LER:

Trabzonspor ilk 11'i: Onur, Pereira, Uğur, Durica, Kamil Ahmet, Okay, Kucka, Abdülkadir, Yusuf, Olcay, Burak Yılmaz

Fenerbahçe ilk 11'i: Volkan, Isla, Neustadter, Mehmet Topal, İsmail Köybaşı, Josef, Hasan Ali, Dirar, Aatif, Alper, Fernandao

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)