comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den Afrin'deki Mehmetçiğe teşekkür 

27 Ocak 2018, Cumartesi 12:08
Fenerbahçe'den Afrin'deki Mehmetçiğe teşekkür 

Afrin'de devam eden 'Zeytin Dalı Harekatı'na değinen Mosturoğlu,  Afrin oprerasyonuna katılan askerlere şükranlarını ilettiklerini söyledi.

FutbolArena - Fenerbahçe'de olağan Divan Kurulu toplantısı sırasında konuşma yapan Şekip Mosturoğlu, Mehmetçiğe şükranlarını iletti. Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Afrin oprerasyonuna katılan askerlere şükranlarını ilettiklerini söyledi.


Fenerbahçe'den Afrin'deki Mehmetçiğe teşekkür 


Fenerbahçe'de gerçekleşen ocak ayı olağan divan kurulu toplantısında Asbaşkan Şekip Mosturoğlu, kulübün faaliyetleriyle ilgili olarak üyelerine bilgi verdi.

''ŞEHİT OLAN GAZİLERİMİZE ALLAH'TAN RAHMET DİLİYORUM''
Afrin'de devam eden 'Zeytin Dalı Harekatı'na değinen Mosturoğlu, "Afrin operasyonuna katılan Mehmetçiğe Fenerbahçe Kulübü olarak şükranlarımızı sunuyorum. Şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyorum" ifadelerini kullandı.

''5 DURUŞMADA 20 CELSE TAMAMLANDI''

Geride kalan dönemde gerçekleşen davalarla ilgili konuşan Mosturoğlu, "5 duruşmada 20 celse tamamlandı. Kumpas ve takım otobüsünün kurşunlanması davaları devam etmektedir. Yargıtay'daki hukuki süreç devam etmektedir" dedi. Mosturoğlu, son yapılan divan kurulunun ardından kulüpteki sporcuların ve takımların aldığı neticeler ve başarılarla ilgili de bilgi verdi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)