comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den Acıbadem Sağlık Grubu açıklaması

07 Ağustos 2020, Cuma 21:16
Fenerbahçe'den Acıbadem Sağlık Grubu açıklaması

Fenerbahçe'nin yeni sağlık sponsoru, Mehmet Ali Aydınlar'ın sahibi olduğu Acıbadem Sağlık Grubu oldu.

FutbolArena - Fenerbahçe, Mehmet Ali Aydınlar'ın sahibi olduğu Acıbadem Sağlık Grubu ile 3 yıllık sağlık sponsorluğu anlaşması imzaladı. Fenerbahçe'nin açıklamasında birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı.
 

Fenerbahçe'nin yeni sponsoru Acıbadem Sağlık Grubu


"Kulübümüzün yeni sağlık sponsoru Acıbadem Sağlık Grubu olmuştur. Yapılan anlaşma kapsamında; Futbol, Basketbol, Voleybol, Yelken, Boks, Kürek, Atletizm, Yüzme, Masa Tenisi A Takımları ve alt yapılarının sporcu ve teknik heyetlerinin tüm sağlık hizmetleri, 2022-23 sezonu sonuna kadar Acıbadem Sağlık Grubu tarafından üstlenilmiştir.

"CAMİAMIZ 7'DEN 70'E KENETLENMELİ"
 
Bu işbirliğimiz çerçevesinde Fenerbahçe Spor Kulübü bünyesinde bulunan tüm sporcularımızın sağlığı ve buna dair sorumluluklar, Türkiye'nin önde gelen sağlık kurumlarından Acıbadem'in güvencesine teslim edilmiştir.
 
Kulübümüzün içinde bulunduğu ve mücadele ettiği mevcut şartlarda, camiamızın 7'den 70'e kenetlenmesi ve kulübümüze destek olmasının son derece değerli ve önemli olduğunu bir kez daha vurguluyor; bu vesileyle Acıbadem Sağlık Grubu'na teşekkür ediyoruz."
Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"