comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'den 10 Kasım'a özel tişört

10 Kasım 2018, Cumartesi 13:49
Fenerbahçe'den 10 Kasım'a özel tişört

Fenerbahçe Kulübü, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün 80. ölüm yıldönümüne özel bir tişörtü satışa çıkardı. Fenerbahçe'nin Atatürk tişörtü haberimizde...

FutbolArena - Fenerbahçe Kulübü'nden Atatürük'ün ölüm yıldönümüne özel bir tişörtü satışa çıkardı. Tişörtün arka tarafında yazan cümle ise dikkat çekti.
 

Fenerbahçe'nin çıkardığı Atatürk tişörtü


Fenerbahçe Kulübü, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün 80. ölüm yıldönümüne özel bir tişörtü satışa çıkardı Fenerium'larda satışa çıkarılan Mustafa Kemal Atatürk, tişörtünün arkasındaki ifade dikkat çekti.

Ulu önderimiz için yapılan tişörtte, "Önemli olan Atatürk'ün hangi takımı tuttuğu değil, hangi takımın Atatürk'ün izinden gittiğidir" ifadesi yer aldı.


Öte yandan Fenerbahçe, Atatürk'ün ölüm yıldönümü olan 10 Kasım'da saat 09:05'te yaptığı paylaşımda, "İlelebet ilke ve inkılaplarının izinde yürüyeceğimiz, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, ebediyete intikal edişinin 80. yıl dönümünde minnet, şükran, özlem, saygı ve rahmetle anıyoruz" ifadeleri yer aldı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
 

FutbolArena Transfer Turu (17 Haziran 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.