comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de yönetimin Aykut Kocaman kararı! İstifa...

04 Kasım 2017, Cumartesi 23:31
Fenerbahçe'de yönetimin Aykut Kocaman kararı! İstifa...

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın, Osmanlıspor maçı sonrası kendi adıma gerekeni yapacağım açıklamasının ardından yönetimin bu konudaki kararı ve önümüzdeki günlerde neler yaşanacağı konusunda son gelişmeler. 

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de Aykut Kocaman istifa etti mi? Osmanlıspor maçının ardından kendi üzerime düşeni yapacağım diyen Aykut Kocaman resmi olarak istifa ettiğini söylemese de, direkt bunu ima etti. Aykut Kocaman istifa mı edecek? Fenerbahçe'de önümüzdeki günlerde Aykut Kocaman ile yönetim arasında yapılacak olan görüşmenin detayları. 
 

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın istifa haberleri


Fenerbahçe, Süper Lig 11. haftasında Osmanlıspor ile deplasmanda 1-1 berabere kalınca teknik direktör Aykut Kocaman basın toplantısında kendi adıma gerekeni yapacağım dedi. Peki yönetim ne düşünüyor? Fenerbahçe yönetimi ise şu aşamada Aykut Kocaman'ı istifa kararından döndürmeyi planlıyor. FutbolArena'nın edindiği bilgiye göre, formsuz olan takımın sezonun ortasında yeni bir teknik direktörle toparlanmasının zor olduğunu düşünen Fenerbahçe yönetimi, Aykut Kocaman ile yapılacak olan görüşmede deneyimli teknik adamı istifa kararından vazgeçirmeye çalışacak. 

AYKUT KOCAMAN KARARLI
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman ise istifa konusunda kararlı. Bu sezon özellikle futbolcularının çok fazla hata yaptığını söyleyen Kocaman, Osmanlıspor maçı sonrasında da "3-4 yılda yapılacak hataları bu sezon 13 maçta yaptık. Bunlar da çok vahim hatalar. Bu seviyedeki futbolcuların 3-4 yılda yapabilecekleri vahim hata toplamı, 13 haftaya sığdı." diye konuşmuştu. 

Aykut Kocaman her ne kadar futbolculara yüklenmediğini ve durum tespiti yaptığını söylese de, kaybedilen puanların ardından sürekli bu yönde konuşması, deneyimii teknik adamın takımdan memnun olmadığını gösterdi. Bu yüzden Aykut Kocaman istifa konusunda kararlı. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Ekim 2020)