comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de yönetimden Aykut Kocaman'a uyarı

04 Kasım 2017, Cumartesi 09:40
Fenerbahçe'de yönetimden Aykut Kocaman'a uyarı

Fenerbahöe yönetimi, Perşembe günü yaptığı yönetim kurulu toplantısında teknik direktör Aykut Kocaman'ı 2 konu üzerinde ciddi şekilde eleştirdi.

FutbolArena - Fenerbahçe'de yönetim ve Aziz Yıldırım teknik direktör Aykut Kocaman'ın arkasında durduklarını her fısatta dile getirirken, deneyimli teknik adama eleştiri geritmekten de geri kalmıyorlar. Fenerbahçe yönetimi, Aykut Kocaman'ı 2 yönden ciddi şekilde eleştiriyor.


Fenerbahçe yönetiminden Aykut Kocaman'a eleştiri


Fenerbahçe yönetimi, teknik direktör Aykut Kocaman'ı iki yönden ciddi bir şekilde eleştiriyor. Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Fenerbahçe'de Aykut Kocaman, oyun içi değişiklikler ve Fransız yıldız Valbuena'yı 90 dakika oyunda tutmaması konusunda ciddi eleştiri alıyor.

YARARDAN ÇOK ZARAR GETİRİYOR GÖRÜŞÜNDE BİRLEŞTİLER
Perşembe günü yapılan yönetim kurulu toplantısında Aykut Kocaman'ın maç içi yaptığı değişikşikler ve Valbuena konusu masaya yatırıldı. Yönetimin, Kocaman'a iki önemli eleştirisi söz konusu. Birincisi maç içinde yapılan değişikliklerin büyük bölümü takıma faydadan çok zarar veriyor. İkinci en önemli eleştiri ise Valbuena'nın durumu.

VALBUENA KONUSU

Fransız futbolcuyu kenara aldıktan sonra takımın hücuma çıkacak bir "B Planı" olmadığı ifade ediliyor. Takımın tek bir planla hücum ettiği, alternatif bir oyunun olmadığı yerde Valbuena'nın çıkmasının yanlış olduğu vurgusu yapılıyor.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)