comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de yoğun mesai! Allahyar, Clichy, Volkan Demirel

02 Eylül 2019, Pazartesi 19:07
Fenerbahçe'de yoğun mesai! Allahyar, Clichy, Volkan Demirel

Fenerbahçe yönetimi transferin son gününde yoğun mesai harcıyor. Allahyar'ı İstanbulspor'a kiralayan ve Volkan Demirel ile 1 yıllık sözleşme imzalayan sarı lacivertliler Clichy için de görüşmelerini sürdürüyor. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de transfer döneminde hareketli saatler yaşanıyor. Sarı lacivertliler sol bek transferinde Clichy için Başakşehir yönetimiyle görüşürken, diğer oyuncular için de transferin son gününde çalışmalara devam ediyor. 


Fenerbahçe son dakika transfer haberleri (2 Eylül Pazartesi)


Fenerbahçe kulübü resmi internet sitesinden İranlı genç futbolcu Allahyar Sayyadmanesh'i İstanbulspor'a kiraladı. 

Sarı lacivertliler, Başakşehir'den Clichy'nin transferi için oyuncunun menajeri ve Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ ile görüşmelere devam ediyor. Hasan Ali Kaldırım'ın yaklaşık 1 ay saha sahalardan uzak kalacak olması nedeniyle bu mevkiye oyuncu almayı playan sarı lacivertliler Clichy için görüşmelerini sürdürüyor. 
VOLKAN DEMİREL İLE 1 YILLIK YENİ ANLAŞMA

Öte yandan A Spor'un haberine göre Fenerbahçe yönetimi uzun süredir geleceği belirsizliğini koruyan Volkan Demirel ile 1 yıllık yeni anlaşma sağladı. Volkan Demirel'in 3. kaleci olacağı ve ertesi sezon yardımcı antrenör olarak teknik heyete dahil olacağı iddia edildi. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"