comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de yeni sezon formaları tanıtıldı

07 Temmuz 2017, Cuma 15:02
Fenerbahçe'de yeni sezon formaları tanıtıldı

Fenerbahçe'de yeni sezonun formalarının tanıtımında Valbuna, Mehmet Ekici ve Nabil Dirar yer aldı.

FutbolArena - Fenerbahçe'de yeni sezonun formaları basına tanıtıldı. Sarı lacivertli takımda yeni transferler Mathieu Valbuena, Nabil Dirar ve Mehmet Ekici basın mensuplarının karşısına geçerek 3 yeni formanın tanıtımını yaptı.

"BU RENKLERİ TAŞIMAKTAN GURUR DUYUYORUM"
Forma tanıtımında konuşan Valbuena, "Umarım yeni sezonda bu yeşil formayı giyeriz. Bu renkleri taşımaktan dolayı gurur duyuyorum. Fenerbahçe'nin renkleri gerçekten harika. Bizim durumumuz ne olursa olsun motivasyonumuzu yüksek tutmalıyız. Burada çok iyi bir takım buldum. İyi insanlar var. Saha dışında iyi anlaşırsak saha içine de bu durum yansır." dedi.

Monaco'dan transfer edilen Nabil Dirar ise, "Üzerimdeki formayı çok beğendim. Umarım bu formalar şans getirir. Ama benim favorim çubuklu forma. Fenerbahçe'nin forması nasıl olursa olsun; Fenerbahçe'nin adı olan her yerde büyüklük vardır." şeklinde konuştu.

Yeni sezonun çubuklu formasını tanıtan Mehmet Ekici de kısa bir açıklama yaparak, "Fenerbahçe'nin forması nasıl olursa olsun; Fenerbahçe'nin adı olan her yerde büyüklük vardır." ifadelerini kullandı.
 

Fenerbahçe'nin 2017-2018 sezonu forma fiyatları ne kadar?


2017/18 sezonu Fenerbahçe yetişkin formaları 169 TL, genç formaları 129 TL ve çocuk formaları ise 119 TL'lik satış fiyatıyla, 8 Temmuz itibariyle, Fenerium mağazaları, Fenerium e-ticaret sitesi (www.fenerium.com.tr), adidas yetkili satış noktaları ve shop.adidas.com.tr/fenerbahce adresinde taraftarların beğenisine sunuluyor.

Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)