comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de yapılan kadro dışılarda Aykut Kocaman detay

05 Ekim 2018, Cuma 20:45
Fenerbahçe'de yapılan kadro dışılarda Aykut Kocaman detay

Fenerbahçe'de yapılan son dakika kadro dışı açıklamalarında Aykut Kocaman detayı. Fenerbahçe yönetimi A Takım teknik heyetinden 3 ismin de kadro dışı kaldığını açıkladı.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Volkan Demirel, Aatıf ve Nabil Dirar'ın kadro dışı kaldığı son dakika bilgisi olarak resmi site aracılığı ile duyuruldu. Volkan Demirel, Aatıf ve Nabil Dirar'ın kadro dışı kaldığı açıklamada teknik ekipten bazı isimlerin de kadro dışı kaldığı açıklanmıştı.


Fenerbahçe'den son dakika kadro dışı açıklaması


Fenerbahçe'de sıcak gelişme. Fenerbahçe yönetimi alınan karar ile Volkan Demirel, Aatıf, Nabil Dirar ve teknik ekipten birçok isimin kadro dışı kaldığını açıkladı.
Fenerbahçe'de A Takım teknik heyetinden kadro dışı bırakılan isimlerin geçmişi ise oldukça dikkat çekici. Kadro dışı kaldığı açıklanan Turgay Altay, Murat Öztürk ve Alper Aşçı'nın Aykut Kocaman döneminde A takım teknik heyet ekibinde de yer aldığı öğrenildi.
Fenerbahçe'de yapılan kadro dışı açıklamasında isimleri yer alan Turgay Altay ve Alper Aşçı'nın aksine Murat Öztürk'ün uzun yıllardır kulüpte görev aldığı ancak Turgay Altay ve Alper Aşçı'nın Aykut Kocaman döneminde takıma katıldığı belirtildi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Transfer Arenası (24 Haziran 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.