comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Volkan Demirel'den taraftara protesto mesajı

23 Ağustos 2017, Çarşamba 10:08
Fenerbahçe'de Volkan Demirel'den taraftara protesto mesajı

Fenerbahçe'de kaptan Volkan Demirel, özeleştiride bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Volkan Demirel'in performansı endişe yaratırken, tecrübeli kaleci de kendi performansıyla ilgili özeleştiride bulundu.

"İKİ TOPU İÇERİ ALDIM"
Sarı-lacivertli ekibin kaptanı, performansıyla ilgili olarak, “Ben de yediğim iki gole anlam veremiyorum. Tuttuğum iki topu da içeri aldım. Daha önce hatalı goller yedim ama bunun gibi bir durumu hiç yaşamadım. Bunu nasıl açıklayacağımı da bilemiyorum. Taraftar protesto etmekte haklı” ifadelerini kullandı.


Volkan Demirel'in yediği hatalı goller


Hazırlık kampındaki performansıyla alarm veren, Süper Lig'in ilk iki haftasındaki Göztepe ve Trabzonspor maçlarında da hatalı goller yiyen kaptan Volkan Demirel, Fenerbahçe'nin daha sezonun başında çok önemli puanlar kaybetmesinde baş rolü oynadı.

Bu durum hemen akıllara “Malaga'dan transfer edilen Carlos Kameni ile girdiği rekabetten mi etkilendi”, “İyi çalışmıyor mu?” ya da “Takım için başka bir problem mi yaşıyor” gibi soruları getirdi.


Volkan Demirel'den Fenerbahçe taraftarına mesaj


Tecrübeli file bekçisinin son Trabzonspor maçının ardından öz eleştiri yaptığı ortaya çıktı. Taraftarın kendisine yönelik protestosuna hak veren deneyimli file bekçisi, yakın çevresiyle performansını masaya yatırırken önemli ifadeler kullandı:

“Ben de yediğim iki gole anlam veremiyorum. Tuttuğum iki topu da içeri aldım. Daha önce hatalı goller yedim ama bunun gibi bir durumu hiç yaşamadım. Bunu nasıl açıklayacağımı da bilemiyorum. Üzerimde bir şanssızlık var diyebilirim. İyi çalışıyorum ve kimseyle bir problemim yok. Taraftar, Trabzonspor maçında protesto etmekte haklı. Ben Fenerbahçeliyim. Önemli olan takımın kazanması. Bu hatamdan sonra Kameni de kaleye geçerse sonuna kadar ona ve takıma destek vereceğim...”

Fenerbahçe ile ilgili tüm gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)