comScore
1 / 8

Fenerbahçe'de Volkan Demirel için kritik karar!

FutbolArena - Ali Koç, başta oyuncun verilerinin dışarıya sızdırılması olmak üzere birçok konuda suçlama yönelttiği 3 antrenörle yolları ayırdı.

 

2 / 8
Bunlardan biri de yıllardır kaleci antrenörlüğü yapan Murat Öztürk’tü. Geçici olarak altyapıdan Erdem Bali A takıma yükseltilmişti. 28 Kasım’da Alper Boğuşlu’nun Sarı-Lacivertliler’in kaleci departmanının başına geçeceği duyurulmuştu. Dün bu konuda resmi açıklama yapıldı.

3 / 8

Milli takımı bıraktı

<h2>Milli takımı bıraktı</h2>
Boğuşlu, milli takımdakini görevini bırakarak Sarı- Lacivertliler’e imza attı. Deneyimli antrenör kolları sıvadı ve hemen çalışmaya başladı.

4 / 8
Boğuşlu’nun ilk icraatlarından birinin Volkan Demirel’in affedilmesini sağlamak olması bekleniyor. Alper Boğuşlu’nun bu konuyu çözmek için hem tecrübeli file bekçisiyle hem de Comolli ve Koeman; hatta gerekirse başkan Ali Koç ile bir görüşme yapabileceği kaydedildi.

5 / 8

İlk idmanına çıktı

<h2>İlk idmanına çıktı</h2>
Alper Boğuşlu, dün imzayı attıktan sonra iş başı yaptı. Tecrübeli antröner, antrenman öncesi Erwin Koeman ile tanıştı.

6 / 8
Boğuşlu daha sonra kaleciler Harun Tekin, Berke Özer, Erten Ersu ve Carlos Kameni ile bir araya geldi. Alper Boğuşlu, yeni öğrencileriyle tanışmasının ardından ilk çalışmasını yaptırdı.

7 / 8

Alper Boğuşlu kimdir?

<h2>Alper Boğuşlu kimdir?</h2>
1962 Trabzon Akçaabat doğumlu olan Alper Boğuşlu, Trabzonspor alt yapısında futbola başladı. 5 sezon boyunca Trabzonspor forması giydi ve 2 şampiyonluk kadrosunda yer aldı.

8 / 8
Futbolu bıraktıktan sonra kaleci antrenörlüğü yapan Alper Boğuşlu uzun yıllar Trabzonspor’da Şenol Güneş’in yardımcılığını yaptı. Fatih Terim’in A Milli Takım’ın başına geçmesinin ardından Milli Takım kaleci departmanının başına getirildi. (Fanatik)