comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Volkan Demirel detayı! Resmi siteden kaldırılmadı

19 Temmuz 2019, Cuma 15:18
Fenerbahçe'de Volkan Demirel detayı! Resmi siteden kaldırılmadı

Fenerbahçe'de sözleşmesi sona ermesine rağmen Volkan Demirel'in fotoğrafı takım kadrosundan kaldırılmadı.

FutbolArena - Fenerbahçe'de yeni sezon hazırlıkları devam ederken sözleşmesi sona eren kaleci Volkan Demirel'in geleceği merak ediliyor. Sarı lacivertlilerin tecrübeli kaleciyle yeni sözleşme yapıp yapmayacağı merakla beklenirken resmi sitedeki bir detay dikkat çekti. Son dakika Fenerbahçe transfer haberleri 2019 aramalarının yanıtları haberimizde. 
 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Volkan Demirel, Fenerbahçe ile anlaştı mı?


Fenerbahçe'de sözleşmesi sona eren futbolcuların isimleri resmi sitedeki A Takım kadrosundan çıkarılırken, Volkan Demirel'in fotoğrafının kadroda yer alması dikkat çekti. Bu gelişme sonrası deneyimli kalecinin takımda kalma ihtimalinin olumlu olarak devam ettiği şeklinde yorumlandı.


 

Fenerbahçe Transferleri: Volkan Demirel, Fenerbahçe'de kalacak mı?


Fenerbahçe'de sözleşmesi biten 37 yaşındaki Volkan Demirel'in takımda kalmasına sıcak bakmayan isimler arasında Damien Comolli dışında yöneticilerin de olduğu öğrenildi. Özellikle Ali Koç'a en yakın isimlerden biri olan Semih Özsoy'un tecrübeli kalecinin yaşı nedeniyle takımda kalmasına sıcak bakmadığı gelen bilgiler arasında. Yaklaşık 15 gündür yeni sezon çalışmalarına başlayan sarı lacivertlilerde kadroya davet edilmeyen Volkan Demirel ise tatilini sürdürüyor.
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (13 Aralık 2019)