comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Volkan Demirel Alanyaspor maçında ısınmaya çıkmadı

17 Eylül 2017, Pazar 19:43
Fenerbahçe'de Volkan Demirel Alanyaspor maçında ısınmaya çıkmadı

Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman tarafından Alanyaspor maçında yedek bırakılan Volkan Demirel ısınmaya çıkmadı. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de bu sezon başından beri yediği hatalı gollerle eleştirilen kaleci Volkan Demirel, Medipol Başakşehir maçının ardından Alanyaspor müsabakasında teknik direktör Aykut Kocaman tarafından yedek bırakıldı. Öte yandan Volkan Demirel ile ilgili maç öncesi dikkat çeken bir an yaşandı. 


Fenerbahçe'de Volkan Demirel Alanyaspor maçında yedek


Fenerbahçe'de sezon başından bu yana yediği hatalı gollerle eleştirilen Volkan Demirel, Başakşehir maçında taraftarların da tepkisini almıştı. Teknik Direktör Aykut Kocaman ise Alanyaspor maçında kaleyi Kameni'ye emanet etti. 

Öte yandan Alanyaspor maçı öncesi futbolcuların ısınmaya çıktığı esnada kaleci Volkan Demirel'in olmaması dikkat çekti. Volkan Demirel dışında birçok yedek oyuncunun ısınmaya çıkmadığı maç öncesi deneyimli kalecinin neden ısınmada yer almadığı konusu netliğe kavuşmadı. 
 

Volkan Demirel'in kariyerinde oynadığı maçlar


Kulüp kariyerinde 511 resmi maça çıkan deneyimli kaleci, 62 kez de milli takım formasını sırtına geçirdi. 26 kez de hazırlık maçlarında boy gösteren deneyimli kaleci, 599 maçta forma giydi. Volkan Demirel, Fenerbahçe kariyeride ise toplamda 482 maça çıkarken 357 de Süper Lig maçı oynadı.
Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.