comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Volkan Ballı göreve getirildi! Volkan Ballı kimdir? (Volkan Ballı transferleri)

17 Aralık 2018, Pazartesi 12:52
Fenerbahçe'de Volkan Ballı göreve getirildi! Volkan Ballı kimdir? (Volkan Ballı transferleri)

Volkan Ballı kimdir, Volkan Ballı Alex transferi, Volkan Ballı Uche transferi. Fenerbahçe'de Volkan Ballı İdari Menajerlik görevine getirildi.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Volkan Ballı dönemi başladı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, eski yöneticilerden Volkan Ballı'yı göreve getirdi. Geçtiğimiz yıllarda da Fenerbahçe'de görevde bulunan ve başarıları ile gönüllerde taht kuran Volkan Ballı yeniden göreve getirildi. Volkan Ballı'nın yeniden göreve getirilmesinin ardından internet ortamında Volkan Ballı kimdir, Volkan Ballı Fenerbahçe'de kimleri transfer etti? Volkan Ballı hakkında tüm bilinmeyenler haberimizde.

FUTBOLARENA 10 ARALIK'TA DUYURMUŞTU
FutbolArena, Fenerbahçe'nin Volkan Ballı ile görüştüğünü ve Samandıra'da yeniden göreve getirileceğini 10 Aralık tarihinde spor kamuoyu ile paylaşmıştı. 

İŞTE O HABER! OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ


Volkan Ballı kimdir? Volkan Ballı, Fenerbahçe'de hangi transferleri yaptı?


Fenerbahçe, Volkan Ballı'nın göreve başladığını resmen açıkladı. Yapılan açıklamada Volkan Ballı'nın göreve getirildiği belirtildi. İdari Menajerliği görevine getirilen Volkan Ballı'nın geçmiş dönemlerde Fenerbahçe'deyken yaptığı icraatlar ise büyük merak konusu oldu. Fenerbahçeli taraftarlar Volkan Ballı'nın geçmiş dönemde neler yaptığına dair internet ortamında aramalar gerçekleştirdi. İşte Volkan Ballı kimdir, Volkan Ballı transferleri.


Fenerbahçe'de Volkan Ballı, Uche ve Alex de Souza transferleri


Fenerbahçe'de geçmiş dönemde menajerlik ve tercümanlık görevi üstlenen Volkan Ballı 1993 yılında Fenerbahçe'nin efsanevi futbolcusu Uche'yi takıma kazandırması ile ünlüydü.

2004 yılında Alex de Souza'yı da Fenerbahçe'ye getiren ekipte yer alan Volkan Ballı görev aldığı süre boyunca transferlerde oldukça etkin bir rol oynadı. Fenerbahçe'de yeniden göreve getirilen Volkan Ballı'nın Ocak ayı transfer döneminde oldukça etkin bir rol oynaması bekleniyor.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"